Lewandowska o tym, jak zostawił ją ojciec. "Chodziłam zimą w dziurawych butach, pomagał nam Caritas"

Anna Lewandowska opowiedziała o swoich trudnych relacjach z ojcem.
Anna Lewandowska opowiedziała o swoich trudnych relacjach z ojcem. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Ojcem Anny Lewandowskiej jest operator Bogdan Stachurski, który pracuje ostatnio przy produkcji "Pensjonatu nad rozlewiskiem". I okazuje się, że Stachurski nie ma najlepszych relacji z córką. Wszystko dlatego, że Lewandowska odczuwała żal wobec ojca, który nagle opuścił rodzinę.

– Wcześniej miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Nie brakowało na podstawowe wydatki. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły, chodziłam w dziurawych butach zimą – stwierdziła Anna Lewandowska w programie TVN "W roli głównej". Dodała, że jej rodzinie pomagał Caritas.

Poczucie siły zapewniło Lewandowskiej karate. Pasją do tej sztuki i zarazem sportu walki zaraził ją wuj Paweł Krzywański, który jest trenerem. Dzięki temu Lewandowska już w wieku 18 lat otrzymywała za swoje osiągnięcia pieniądze. Karate zapewniło jej stypendium sportowe wynoszące 800 zł.

Dziennikarze pisma "Dobry Tydzień" zapytali Bogdana Stachurskiego o jego relację z Anną Lewandowską. – Jestem dumny z córki, z tego, co osiągnęła. Zawsze ją podziwiałem. Kibicuję też Robertowi, oglądam mecze. To wielka satysfakcja – stwierdził. Dodał, że utrzymuje kontakty z córką. Nikt nie widział go jednak na jej ślubie, mężczyzna podobno nie miał też okazji zobaczyć wnuczki Klary.


źródła: "W roli głównej"/TVN; "Dobry Tydzień"
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.