Marta Kaczyńska znów wychodzi za mąż! To nie będzie jednak zwykły ślub

Kim jest Piotr Zieliński, przyszły mąż Marty Kaczyńskiej?
Kim jest Piotr Zieliński, przyszły mąż Marty Kaczyńskiej? Fot. Sławomir Kamiński / AG
Jak twierdzą dziennikarze "Faktu", Marta Kaczyńska po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest biznesmen Piotr Zieliński. Uroczystość ma być skromna, a ślub będzie "jednostronny".

Jak pisze "Fakt", Kaczyńska miała już otrzymać decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem Smuniewskim. To był jej pierwszy partner, z którym wzięła ślub kościelny. Teraz nie ma przeszkód, by Kaczyńska ponownie wziął ślub w kościele. Jak twierdzi informator gazety, "Marta chce żyć po Bożemu" i teraz "nawraca wszystkich znajomych".

Uroczystość będzie skromna, w wąskim kręgu rodzinnym. Ślub ma być z kolei "jednostronny". "Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii" – czytamy. Oznacza to, że tylko Kaczyńska wypowie słowa przysięgi.

Co więcej, "Fakt" utrzymuje, że Marta Kaczyńska spodziewa się kolejnego dziecka. Ma już dwie córki, Ewę i Martynę.

Drugi mąż Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki, ma spore problemy, bo znalazł się na celowniku prokuratury. Ma zarzuty dotyczące wyłudzenia pieniędzy na zatrudnienie niepełnosprawnych.


Źródło: "Fakt"
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.