Ostateczna kompromitacja Ogórek? W końcu zapytano ją o start w wyborach pod szyldem SLD

Magdalena Ogórek odcina się od SLD i mówi, czy zmieniła poglądy
Magdalena Ogórek odcina się od SLD i mówi, czy zmieniła poglądy
Magdalena Ogórek w końcu odpowiedziała na pytanie, jak to możliwe, że dziś bryluje w TVP, a niedawno startowała na prezydenta jako kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jak stwierdziła, choć rzeczywiście przyjęła nominację lewicy, to... "nie miała relacji" z tym środowiskiem.

Wszyscy zastanawiają się, co stało się Magdalenie Ogórek, że tak nagle zmieniła polityczne barwy. Była kandydatką SLD na prezydenta, dziś jest jedną z twarzy propagandy TVP. Właśnie o to pytał ją Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

– Moje porozumienie z Leszkiem Millerem polegało na tym, że ja występuję jako kandydatka niezależna i, jeżeli partia SLD chce poprzeć tę kandydaturę, to ją poprze. SLD popierało moją kandydaturę jako kandydatki niezależnej – stwierdziła Ogórek. Dodała jeszcze, że "nigdy nie była kandydatką tej partii".
Co ciekawe, była kandydatka SLD przekonuje, że nie zmieniła swojej postawy. – Ogórek mówi tak samo – ucięła. Jako dowód na to, że nie była lewicowa, wskazała swoje poparcie dla prof. Bogdana Chazana.

– To nie było środowisko, z którym byłam zaprzyjaźniona – powiedziała jeszcze o Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Na odpowiedź komentatorów nie trzeba było długo czekać. Natychmiast przypomniano Ogórek bardzo wymowne zdjęcia.
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.