Filip i Zygmunt Chajzerowie mieliby pojawić się w "Azja Express". Dołączyliby do wielu głośnych nazwisk

Filip i Zygmunt Chajzerowie mieliby wystąpić w nowej edycji programu TVN "Azja Express".
Filip i Zygmunt Chajzerowie mieliby wystąpić w nowej edycji programu TVN "Azja Express". Fot. Łukasz Orgrodowczyk i Maciej Jarzebinski / Agencja Gazeta
Magazyn "Flesz" poinformował, że Filip i Zygmunt Chajzerowie wezmą udział w nadchodzącej trzeciej edycji programu "Azja Express". Będzie ona prawdopodobnie nagrywana tym razem wcale nie w Azji, lecz... w Ameryce Południowej.

Już wcześniej pojawiły się niepotwierdzone doniesienia, że wśród uczestników, którzy wybiorą się do Wenezueli i Boliwii, będą m.in. Tomasz Karolak, Adam Małysz z małżonką, Maciej Musiałowski z serialu "Druga szansa" i Lara Gessler z mężem Pawłem Pawłowskim.

Ile w tym prawdy, że w programie "Azja Express" weźmie udział Chajzer junior i senior? W rozmowie z naTemat Filip Chajzer nie potwierdził doniesień magazynu "Flesz" ani im nie zaprzeczył.

Przypomnijmy, że od niedawna w TVN emitowany jest program "Iron Majdan", w którym – wzorem "Azja Express" – Małgorzata Rozenek razem z Radosławem Majdanem podróżują po świecie i wykonują najróżniejsze zadania. Szerzej o programie napisała dziennikarka naTemat Katarzyna Gargol.

źródło: "Flesz"
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.