Ewa Chodakowska została prowadzącą w TVP. Fanki trenerki przestrzegają przed pracą dla "manipulatorów"

Ewa Chodakowska poinformowała, że będzie prowadzącą "Pytania na śniadanie" TVP.
Ewa Chodakowska poinformowała, że będzie prowadzącą "Pytania na śniadanie" TVP. Fot. facebook.com/chodakowskaewa
Ewa Chodakowska zaryzykowała małą zmianę w karierze zawodowej. Popularna trenerka poinformowała, że została prezenterką "Pytania na śniadanie" TVP. "Z przyspieszonym biciem serca i mokrymi łapkami oznajmiam, że w każdy poniedziałek o godzinie 11:15 będę prowadzącą" – napisała na Facebooku i Instagramie Ewa Chodakowska.

Wygląda na to, że Ewa Chodakowska będzie rozmawiała przede wszystkim ze specjalistami od motywacji i treningu. "Tym razem jestem prowadząca i na swoją sofę mogę zapraszać też trenerów, fizjoterapeutów, lekarzy, rodziny z dziećmi zarażające motywacją" – poinformowała w komentarzu pod postem na Facebooku. Wspomniała też, że w programie nie będą poruszane tematy polityczne ani religijne. Przypomnijmy, że Chodakowska wywołała kontrowersje wpisem, w którym manifestuje swą wiarę.
Fanki Ewy Chodakowskiej w komentarzach często podchodzą ze spora rezerwą do jej debiutu jako prezenterki w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko dlatego, że obawiają się manipulacji ze strony Telewizji Polskiej, która pod rządami PiS zasłynęła z propagandy.

"Super Ewo, tylko pamiętaj, że to TVPiS, tak że nie daj sobie wmówić, że coś jest białe, kiedy jest czarne. Zapewne wiesz, że ta telewizja to dobrzy manipulatorzy i że manipulację ludźmi wyssali z mlekiem matki, niestety" – stwierdziła jedna z komentujących. "Polemizowałabym, czy w TVP można robić coś bez narzucania tego czy tamtego, ale pomysł okej" – dodawała już łagodniej inna internautka. "Naprawdę jest tak, że w TVP pozwolą Ci mówić to, co chcesz? – stwierdziła kolejna osoba. Komentarzy utrzymanych w podobnym tonie jest więcej.
Trwa ładowanie komentarzy...
No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

[b]Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi[/b]. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

"Zrobiła bratu największy prezent". [b]Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

"Zrobiła bratu największy prezent". Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.