"Nie chcę być już starym kawalerem". Tomasz Komenda zaczął się z kimś spotykać

Niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo 15-letniej Marysi Kamińskiej Tomasz Komenda w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznał, że już się z kimś spotyka
Niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo 15-letniej Marysi Kamińskiej Tomasz Komenda w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznał, że już się z kimś spotyka Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Niesłusznym skazaniem sąd wyrządził Tomaszowi Komendzie straszną krzywdę. Mimo więziennego piekła, w którym żył przez 18 lat, mężczyzna stara się nie załamać i teraz garściami pochłania codzienne życie. W najnowszym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" mówił nawet o planach założenia rodziny.

W rozmowie z Grzegorzem Głuszakiem na pytanie, w jaki sposób chce nadrobić stracone lata, Tomasz Komenda w pierwszych słowach mówił o założeniu rodziny. – Przede wszystkim chcę założyć rodzinę, być szczęśliwym – mówił Komenda. – Być ojcem. Ja mam już 42 lata. Ja już nie chcę być starym kawalerem – dodał.

Po tej odpowiedzi Głuszak dalej ciągnął za język Tomasza Komendę. Dziennikarz spytał niesłusznie skazanego, czy ten ma już na oku jakąś dziewczynę. – No jest jedna na oku, ale na razie nie chciałbym o tym mówić – enigmatycznie odpowiedział Komenda. – Mam nadzieję, że będzie coś z tego. Cały czas do tego dążymy – zapewniał.
W wywiadzie Tomasz Komenda mówił również, że przez więzienne koszmary nadal czasem budzi się w nocy zlany potem. – To jeszcze trochę potrwa, ale będzie dobrze – dodał.

Niedawno na jaw wyszły kolejne fakty z fatalnej wpadki polskiego wymiaru sprawiedliwości. Według "Faktu" policja próbowała przypisać Komendzie inny gwałt. W nocy z 10 na 11 sierpnia 1996 roku w Jelczu-Laskowicach doszło do gwałtu na 39-letniej Bożenie H. Jeden ze sprawców przestępstwa został wtedy zatrzymany, ale szukano drugiego. Wytypowano właśnie Komendę.


źródło: "Dzień Dobry TVN"
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca