Będziecie szczęściarzami, jeśli na to nie traficie. Facebookowa "stonoga" trollingiem stulecia?

Jeżeli na swoim Facebooku zobaczycie coś takiego, czeka was naprawdę długie scrollowanie.
Jeżeli na swoim Facebooku zobaczycie coś takiego, czeka was naprawdę długie scrollowanie. Fot. facebook.com/sadnesisreal
Zapewne duża część z użytkowników Facebooka natrafi dziś na... stonogę. I nie, nie jest to żadna kampania społeczna, czy akcja marketingowa, ale zwykły internetowy trolling. Prawdopodobnie, któryś z waszych znajomych zaraz to udostępni. W takim przypadku czeka was długie przewijanie...

"Stonoga", która pojawiła się dzisiaj na Facebooku, w zastraszającym tempie zalewa tablice użytkowników. Nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek szczytnym celem lub przynajmniej biznesem i marketingiem. Grafika z białą "stonogą" na granatowym tle, wije się przez dzisiejszego Facebooka bez konkretnego celu.
Jest to prosty w wykonaniu i użyciu internetowy trolling, który niektórych bawi, a innych denerwuje. O czym można przekonać się w komentarzach pod tym niezwykle długim postem. Najgorsze jest to, że post udostępniło już grubo ponad 80 tys. użytkowników z całego świata, a ich liczba ciągle rośnie. To oznacza jedno – jest duże prawdopodobieństwo, że na niego natraficie. W takim przypadku nie bójcie się energicznie scrollować. Ominiecie tego trochę czasu zajmuje.
Trwa ładowanie komentarzy...
No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

[b]Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi[/b]. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

"Zrobiła bratu największy prezent". [b]Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

"Zrobiła bratu największy prezent". Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.