Gdzie mieszka Robert Lewandowski? Piłkarz Bayernu Monachium posiada wyjątkowo malowniczy dom

Robert Lewandowski posiada m.in. dom w miejscowości Stanclewo w Warmii.
Robert Lewandowski posiada m.in. dom w miejscowości Stanclewo w Warmii. Fot. Screen z YouTube'a / Fakt24
Robert Lewandowski to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy w Europie, stąd nie ma w tym nic zaskakującego, że reprezentant Polski nie mieszka wraz ze swoją żoną Anną tylko w jednym miejscu. Swój czas para dzieli między Niemcami a Polską, z czego malowniczy dom na Warmii w szczególności zasługuje na uwagę.

Z racji wyjątkowo aktywnego trybu życia zawodowego, Lewandowscy nieustannie podróżują pomiędzy trzema domami. Jeden znajduje się w Monachium, drugi w miejscowości Stanclewo w Warmii, zaś trzeci w Warszawie. Z racji codziennej pracy jako piłkarza drużyny Bayern Monachium, Robert Lewandowski z żoną i córką Klarą spędzają większą część swojego czasu w Monachium. Anna Lewandowska często wrzuca zdjęcia ukazujące wnętrze tego domu na Instragramie, dzięki czemu wiadomo, że jest ono utrzymane w jasnych barwach i ma bardzo przestronny salon. Co więcej, wszystko jest utrzymane w nowoczesnym, ale w miarę minimalistycznym stylu. Podobną elegancję można spotkać także w innych miejscach zamieszkania Lewandowskich.
Dom i apartament w Polsce
Zgoła niesamowite wrażenie robi dom Lewandowskich na Warmii. Położony jest na dużej działce z prywatną plażą i dostępem do jeziora Jełmuń. Wzniesiono go z bali drewnianych i zwieńczono dachem ze strzechy. W zanadrzu jest jeszcze zadaszona altana. Nic dziwnego, że to właśnie tutaj małżeństwo lubi wypoczywać podczas wakacji w Polsce. Robert Lewandowski wraz z żoną mogą pływać na skuterach wodnych. Co ciekawe, para ma sentyment do tych okolic również z tego powodu, że poznała się na obozie integracyjnym na Mazurach.
Niemniej może imponować luksusowy apartament przy Złotej 44 w Warszawie. Lewandowski przyznawał w wywiadach, że zakup tego mieszkania był przede wszystkim rozwiązaniem praktycznym - chodziło mu o miejsce, gdzie bez problemu będzie mógł zrealizować swój program treningowy. Budynek zaprojektował słynny architekt Daniel Libeskind i jest to najwyższa wieża mieszkalna tego typu w Unii Europejskiej - ma 192 metry wysokości i 52 piętra. Co najważniejsze, oferuje Lewandowskim wiele udogodnień, takich jak 25-metrowy basen, siłownię, gabinety masażu, prywatne kino oraz nawet przedszkole dla dzieci mieszkańców. To także zapierający dech w piersiach widok na stolicę.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca