Ile dzieci ma Janusz Korwin-Mikke? Europoseł może pochwalić się liczną rodziną

Janusz Korwin-Mikke doczekał się aż ośmiorga dzieci. Najmłodsze z nich ma 5 lat.
Janusz Korwin-Mikke doczekał się aż ośmiorga dzieci. Najmłodsze z nich ma 5 lat. Fot . Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Janusz Korwin-Mikke to postać znana na scenie politycznej ze swoich poglądów, które często są określane w mediach jako kontrowersyjne i radykalne. Gdyby przyjrzeć się życiu prywatnemu europosła, to okazuje się, że jest niemniej barwne, bowiem polityk ma prawdziwą gromadkę dzieci. Najmłodsze z nich ma 5 lat, zaś najstarsze 50.

Janusz Korwin-Mikke może pochwalić się naprawdę liczną rodziną, bowiem posiada aż ośmioro dzieci. Ten znany polityk, ale także i publicysta był dwukrotnie żonaty. Po raz pierwszy ślub wziął w 1965 roku z Ewą Mieczkowską. Z nią doczekał się dwóch najstarszych synów - Ryszarda i Krzysztofa. Ten pierwszy ma dziś 50 lat, zaś drugi 47 lat. Poza tym niewiele wiadomo o pierwszych dzieciach Korwina-Mikke.

Małżeństwo obecnego europosła z pierwszą żoną nie trwało jednak zbyt długo, bowiem w 1973 roku doszło do rozwodu. Następnie Korwin-Mikke związał się z Małgorzatą Szmit, z którą wziął ślub kościelny niedługo po zakończeniu pierwszego małżeństwa. Z nią doczekał się trójki dzieci: Kacpra (44), Jacka (41) i Zuzanny (36). Według informacji podanych przez "Fakt", Kacper zajmował się m.in. wydawaniem magazynu "Najwyższy CZAS!", którego redaktorem naczelnym był jego ojciec. Startował także bez powodzenia do europarlamentu.
Z kolei Jacek również pracował dla ojca, będąc osobistym sekretarzem i kierowcą. Ma za sobą także epizod w programie reality show, w którym na wiele dni dał się zamknąć w domu wypełnionym kamerami. O Zuzannie było głośno, gdy jej firma zarobiła dzięki partii ojca Kongres Nowej Prawicy ok. 40 tys. zł w rok.

Dzieci z nieformalnych związków
Janusz Korwin-Mikke doczekał się także dzieci z nieformalnych związków: Korynny, urodzonej w 1983 roku, Nadziei (2011 rok) oraz Karola (2013 rok). O Korynnie pisano m.in. przy okazji jej próby kradzieży w supermarkecie budowlanym. Poszło o części do frezarki. Policzono jej za cały komplet oraz dostała 500 zł grzywny za wykroczenie. Rok temu została zatrzymana w Warszawie podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli przy niej woreczek z podejrzaną substancją, którą okazała się być heroiną. Tak jak jej brat Kacper, próbowała się dostać do europarlamentu, lecz również się jej nie powiodło. Na codzień jest właścicielką warszawskiego butiku.
Matką dwójki ostatnich dzieci jest Dominika Sibiga. Co ciekawe, para wzięła ślub na Wielkanoc. Sibiga jest byłą miss Unii Polityki Realnej oraz absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Trwa ładowanie komentarzy...
No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

[b]Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi[/b]. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

"Zrobiła bratu największy prezent". [b]Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

"Zrobiła bratu największy prezent". Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.