Nie wiedział, ile kosztują bilety miejskie, a teraz: "nie znam sprawy". Wpadka Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski po raz kolejny udowodnił, że nie wie tego, co powinien.
Rafał Trzaskowski po raz kolejny udowodnił, że nie wie tego, co powinien. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Kandydat PO na prezydenta Warszawy nie ma dobrej passy. Najpierw pomylił się, ile kosztują ceny warszawskich biletów miejskich. Teraz dość niefrasobliwie przyznał się do niewiedzy w temacie, którym od kilku dni żyje wielu Polaków.

Konrad Piasecki zapytał Trzaskowskiego o sprawę burmistrza Fulopa i przeniesienia pomnika upamiętniającego zbrodnię katyńską. Trzaskowski nie miał bladego pojęcia, o czym mówi prowadzący. – Mówiąc zupełnie wprost – nie znam sprawy – przekonywał na antenie Trzaskowski. – Niemożliwe. Nie zna pan? – zapytał wówczas z niedowierzaniem Piasecki i zaczął wyjaśniać, o co chodzi w sprawie. – Pomnik Katyński, Jersey City, burmistrz chce przestawić w inne miejsce albo w ogóle zlikwidować. Wdał się w spór twitterowy z marszałkiem Karczewskim – powiedział prowadzący. Dodał, że na Twitterze w ciągu ostatnich trzech dni było to temat numer jeden.

Trzaskowski w ostatnim czasie często trafia w ogień krytyki. Adrian Zandberg z partii Razem przekonywał, że największym "strzałem w płot" Trzaskowskiego jest to, że wytyka Jakiemu, że nie jest prawdziwym warszawiakiem. – Problem z Patrykiem Jakim nie polega na tym, że Patryk Jaki jest z Opola. Problem z Patrykiem Jakim polega na tym, co w tym Opolu robił. I to jest argument, z którym Patryk Jaki powinien się zmierzyć – stwierdził członek partii Razem. Dodał, że "będzie alternatywa dla Jakiego i Trzaskowskiego", ale kto miałby być wspomnianą "alternatywą", tego na razie nie wiadomo.

źródło: Radio Zet
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca