Radio Szczecin: Agencja towarzyska w apartamencie posła PO. Żona polityka: "To jakaś totalna bzdura"

Stanisław Gawłowski przebywa w areszcie między innymi w związku z zarzutami korupcyjnymi w aferze melioracyjnej.
Stanisław Gawłowski przebywa w areszcie między innymi w związku z zarzutami korupcyjnymi w aferze melioracyjnej. Fot. Cezary Aszkielowicz / Agencja Gazeta
Poseł Platformy Obywatelskiej miał dochodowy biznes w centrum Szczecina. Wynajmował apartament pod agencję towarzyską i zarabiał na tym krocie. Sprawę ujawniło Radio Szczecin, a informację potwierdziło w trzech źródłach. Ich dziennikarz nawet zadzwonił do agencji i spotkał się z pracującą tam prostytutką. Ale żona polityka zdecydowanie zaprzecza. – Mieszkanie jest wynajmowane od kilku lat przez panią, która mieszka tam z córką i bratanicą. Ta pani prowadzi działalność gastronomiczną – powiedziała Onet.pl

Godzina spędzona z prostytutką w apartamencie posła PO ma kosztować 180 zł. Jedna z nich tak reklamuje się w internecie: "Robię anal, oral bez zabezpieczeń i inne. Mogę zrobić dla ciebie prawie wszystko bez żadnych dopłat". Reporter Radia Szczecin zadzwonił pod numer podany w ogłoszeniu.

"Dziewczyna podała mu tylko ulicę i kazała zadzwonić, gdy będzie w pobliżu. Reporter zadzwonił po raz drugi, a wtedy prostytutka wskazała już dokładny adres. To apartament polityka Platformy. Reporter wszedł, zapłacił i odbył krótką rozmowę" – relacjonuje szczecińskie radio.

Jak twierdzi, poseł PO - Stanisław Gawłowski wynajmuje apartament pod nielegalną działalność. Z oświadczenia majątkowego wynika, że, z tytułu najmu, rocznie na konto polityka wpływa dokładnie 18 tysięcy 666 złotych.

Według Radia Szczecin zarządca budynku został poinformowany o agencji. Informację potwierdzają też mieszkańcy kamienicy w śródmieściu Szczecina. Co na to poseł? Nie można się z nim w tym momencie skontaktować: przebywa w areszcie między innymi w związku z zarzutami korupcyjnymi w aferze melioracyjnej.
Żona: "To jakaś totalna bzdura"
Ale głos zabrała jego żona. W rozmowie z Onet.pl, powiedziała, że to totalna bzdura. – Mieszkanie jest wynajmowane od kilku lat przez panią, która mieszka tam z córką i bratanicą. Ta pani prowadzi działalność gastronomiczną. Sprawdzaliśmy to, zanim wynajęliśmy jej lokal, bo nie chcieliśmy podpisywać umowy z przypadkową osobą – powiedziała portalowi Renata Listowska-Gawłowska.
Renata Listowska-Gawłowska
dla Onet.pl

" Mąż był bardzo wyczulony na te sprawy po tym, gdy pojawiły się informacje o tym, że w jednym z mieszkań należących do posła Roberta Kropowinickiego rzekomo funkcjonuje agencja towarzyska. Prosiliśmy więc zarządcę budynku, by informował nas, gdyby jakieś podejrzenia czy skargi dotyczące naszego mieszkania się pojawiły. Nigdy nic takiego nie było". Czytaj więcej

Dodała, że w tym mieszkaniu w grudniu była CBA. I gdyby była tam agencja, służby by o tym wiedziały.


Źródło: radioszczecin.pl
Trwa ładowanie komentarzy...
No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

[b]Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi[/b]. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

"Zrobiła bratu największy prezent". [b]Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

"Zrobiła bratu największy prezent". Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.