Nowe informacje o stanie zdrowia Ireny Santor. Legendarna piosenkarka wyszła ze szpitala

Irena Santor wyszła ze szpitala.
Irena Santor wyszła ze szpitala. fot. Michał Grocholski/Agencja Gazeta
Irena Santor czuje się dobrze i wyszła już ze szpitala – informuje "Fakt". Artystka trafiła do niego z powodu gorszego samopoczucia na początku maja. Podejrzewano udar, ale było to przemęczenie. – Nie martwcie się o mnie! – apeluje piosenkarka.

W poniedziałek media obiegła niepokojąca wiadomość, że Irena Santor przebywa w szpitalu. U 83-letniej piosenkarki podejrzewano udar, miała mieć problemy z mową. Jednak niepokojące doniesienia zdementowała menedżerka artystki. – Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje – wyjaśniła Grażyna Miczka.

Okazało się jednak, że 83-letnia dama polskiej estrady była przemęczona, gdyż codziennie jeździła w odwiedziny do chorego partnera, Zbigniewa Korpolewskiego. Wybranek artystki przechodził w szpitalu rekonwalescencję po operacji serca.

źródło: "Fakt"
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.