"Warto pamiętać, gdyby ktoś próbował wmówić, że to patriotyczna młodzież". Robert Biedroń przypomina prawdziwą twarz ONR

Wystarczy jeden tweet i prawdziwą twarz ONR-u widać w pełnej krasie.
Wystarczy jeden tweet i prawdziwą twarz ONR-u widać w pełnej krasie. Fot. Bartosz Bańka / Agencja Gazeta
Od ponad dwóch lat skrajna prawica może cieszyć się większą swobodą, co często widać na ulicach polskich miast. Jednak media społecznościowe dają jeszcze większe pole do popisu, co pokazuje nowy tweet Obozu Narodowo-Radykalnego, na który w stanowczy sposób uwagę zwrócił Robert Biedroń.

ONR po raz kolejny pokazał swoja prawdziwą twarz. Na twitterowym profilu Obozu Narodowo-Radykalnego pojawił się wpis, który rozwiewa wszystkie wątpliwości. "Popieramy Syrię Asada. Polacy za Asadem" i wizerunek syryjskiego dyktatora, który prawie od siedmiu lat krwawo próbuje spacyfikować rewoltę ruchów opozycyjnych i morduje cywilów, także przy użyciu broni chemicznej.

"Szok. ONR deklaruje poparcie dla krwawego dyktatora, który własnych obywateli morduje przy użyciu broni chemicznej. Warto pamiętać, gdyby ktoś Wam próbował wmówić, że organizacje tę tworzy po prostu zwykła, patriotyczna młodzież..." – tak na wpis ONR-u zareagował prezydent Słupska Robert Biedroń.
Pod oryginalnym tweetem ONR pojawiło się bardzo wiele krytycznych głosów i tych sprzeciwiających się mówieniu o "Polakach" popierających syryjskiego dyktatora.
Jednak po świętowaniu urodzin Hitlera, na polskiej skrajnej prawicy niewiele jest rzeczy, które mogą zdziwić...
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca