Nowy obrońca Macierewicza w USA "wsławił się" zdjęciem penisa. Też wierzy w zamach w Smoleńsku

Antoni Macierewicz ma obrońcę w USA. To John Schindler, który zasłynął zdjęciem penisa, jakie niegdyś wysłał użytkowniczce Twittera.
Antoni Macierewicz ma obrońcę w USA. To John Schindler, który zasłynął zdjęciem penisa, jakie niegdyś wysłał użytkowniczce Twittera. fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
John Schindler to były pracownik amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA). Tak jak były szef MON wierzy w teorię o serii wybuchów w prezydenckim Tu-154M. To upadły autorytet w USA. Dlaczego? W 2014 roku użytkowniczka Twittera ujawniła korespondencję. Schindler reklamował jej na przesłanym zdjęciu walory swojego penisa.

"Za Smoleńskiem znajduje się ukryta zabójcza ręka Kremla" – takich słów użył Schindler w analizie, którą opublikował w portalu observer.com. Taki też tytuł nadała okładkowemu tekstowi czwartkowa "Gazeta Polska Codziennie". Prawicowa gazeta przedstawia Schindlera jako amerykańskiego eksperta i twierdzi, że jego teza jest przekonująca. Artykuł Schindlera to efekt tego, że przeczytał raport podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza, którego główna teza głosi, że w prezydenckim tupolewie doszło do wybuchów.
GPC pomija jednak bardzo ciekawe wątki biografii Schindlera. Na przykład ten, że szkoła US Naval War College zawiesiła go w 2014 r. po tym, jak afera z penisem przyniosła wstyd amerykańskiej marynarce wojennej. Schindler po tym na jakiś czas zniknął z radaru. Później zaczął atakować Donalda Trumpa: zarzucał mu, że jest "obłąkanym dupkiem" i "rosyjskim pachołkiem" Władimira Putina. Stał się wdzięcznym obiektem żartów, gdyż nagle zaczął na swoich profilach społecznościowych snuł rozmaite teorie o spiskach CIA przeciwko Donaldowi Trumpowi.

źródło: "Gazeta Polska Codziennie"
Trwa ładowanie komentarzy...
No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

[b]Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi[/b]. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Motorniczy z Poznania, który homofobów się nie boi. "Zawsze warto walczyć o ideały"

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

"Zrobiła bratu największy prezent". [b]Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

"Zrobiła bratu największy prezent". Mama Sofii Ennaoui pęka z dumy. I całe Lipiany też

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.