Po przegranej z Francją w Chorwacji... wielka feta! Zobacz radość Chorwatów na zdjęciach fotoreportera naTemat.pl

Chorwaci radują się po finałowym meczu mundialu.
Chorwaci radują się po finałowym meczu mundialu. Fot. Piotr Rodzik / naTemat
Chorwacja przegrała z Francją, ale... i tak szaleje. Trwa tam wielka feta po finałowym meczu mundialu. Chorwaci bawią się, choć zdobyli "tylko srebro". Kibicom wystarczyło jednak, że ich ulubieńcy na mistrzostwach świata pokazali się od jak najlepszej strony. Tak wygląda chorwacka feta na zdjęciach obecnego w Orebiciu fotoreportera naTemat.pl Piotra Rodzika.

Chorwaci udowodnili, że przegrana w finale wcale ich nie załamała. Wręcz przeciwnie, kibice docenili ogromny hart ducha reprezentacji, która walczyła do ostatniej sekundy i ostatecznie zdobyła dwie bramki. Jak relacjonuje nasz wysłannik, chorwaccy kibice wymachują flagami i skandują triumfalne hasła. Leje się też sporo alkoholu. Niektórzy siadają nawet na dachy aut, by zrobić "triumfalne rundki".
Przez chorwackie ulice wieczorem ciągnęły się całe korowody aut z narodowymi flagami. W zabawie biorą udział wszystkie pokolenia Chorwatów. Wygląda na to, że przegrana chorwackiej reprezentacji nikogo nie zasmuciła. Wszyscy się bawią i radują z mundialowego srebra.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca