Gronkiewicz-Waltz kpi z Jakiego. "Kiedy obietnica przeniesienia stolicy do Warszawy?"

Hanna Gronkiewicz-Waltz bezlitośnie wyśmiała kilka z kluczowych obietnic Patryka Jakiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Warszawy.
Hanna Gronkiewicz-Waltz bezlitośnie wyśmiała kilka z kluczowych obietnic Patryka Jakiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Warszawy. Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta
Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Warszawy, składa dziś liczne obietnice wyborcom. Obecna prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz bezlitośnie obnaża fakt, że Jaki obiecuje to, co już zostało zrealizowane lub to, na co nie ma żadnego wpływu.

Patryk Jaki składa obietnice na prawo i lewo. Gdyby wierzyć jego zapewnieniom, Warszawa po wyborach byłaby miastem mlekiem i miodem płynącym. Mają być podziemne parkingi, tysiąc złotych na adopcję psa lub kota ze schroniska i ... no właśnie.

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wypunktowała na Twitterze te obietnice Patryka Jakiego, których nie ma co składać – one są już właściwie zrealizowane.
Wyliczankę obietnic kandydata prawicy zaczyna od mostu, którego nie będzie budował warszawski samorząd, tylko GDDKiA. Druga obietnica to ładowarki elektryczne do samochodów zasilanych energią elektryczną – tych nie stawia miasto, tylko PGE. Trzecie miejsce na liście zajmuje likwidacja spalarni Radiowo. Jaki obiecał zamknięcie spalarni, która niezależnie od wyniku wyborów ma być i tak zamknięta w tym roku.

Swój wpis na Twitterze prezydent Gronkiewicz-Waltz kończy pytaniem o to, kiedy Patryk Jaki obieca przeniesienie stolicy do Warszawy. Trudno o lepsze podsumowanie tak zwanych obietnic kandydata Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta miasta.
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.