"Kora nie przyjęła ostatniego namaszczenia". Kamil Sipowicz dementuje medialne spekulacje

Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Kory. Wokalistka nie przyjęła ostatniego namaszczenia.
Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Kory. Wokalistka nie przyjęła ostatniego namaszczenia. Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Po śmierci artystki w ostatnich dniach pojawiły się informacje, zgodnie z którymi Kora miała przyjąć tuż przed śmiercią ostatnie namaszczenie. Zdementował to jednak jej mąż Kamil Sipowicz. Poznaliśmy już także datę pogrzebu wielkiej artystki.

"Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 W w Zamościu. (...) Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia" – czytamy we wpisie na facebookowym profilu Kory.

Informacje o jej ostatnich chwilach przedstawił Kamil Sipowicz. Mąż Kory zdementował w ten sposób medialne spekulacje.

Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 ( środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu...

Opublikowany przez KORA Wtorek, 31 lipca 2018
Sipowicz poinformował także o dacie pogrzebu Kory. "Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 ( środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie" – czytamy we wpisie.

Przypomnijmy, że Kora zmarła 28 lipca nad ranem we wsi Bliżów na Roztoczu. Artystka od 5 lat zmagała się z nowotworem jajników. Niestety stan wokalistki po miesiącach stabilizacji pogorszył się na początku roku. Pojawiły się przerzuty. Kora przeszła skomplikowaną operację na otwartym mózgu.


Jej stan gwałtownie pogorszył się w ostatnim tygodniu przed śmiercią. Lekarze nie mogli jej już pomóc.
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.