To nagranie obiega świat. Bulwersujące praktyki w sklepie mięsnym na Ukrainie

Kobieta w markecie w ukraińskich Czerniowcach wyciera mięso brudną szmatą.
Kobieta w markecie w ukraińskich Czerniowcach wyciera mięso brudną szmatą. fot. Facebook/Nick Gutskal
Internauta nagrał kilka krótkich filmów z centrum handlowego. Widzimy na nich pracownicę, która przez cały czas wyciera kawałki mięsa brudną szmatą. Internauci są zbulwersowani zachowaniem kobiety i masowo udostępniają wideo. Nagranie robi "furorę" także w Polsce. Wielu internautów myślało, że powstało w naszym kraju.

Co ciekawe, po komentarzach polskich internautów widać, że sytuacja ich nie dziwi, gdyż spotkali się z podobnymi praktykami w polskich sklepach.

"To skandal! Jeżeli ktoś rozpoznaje ten sklep to proszę odpowiednio zareagować", "Przecież to jest norma w większości sklepów", "A sanepid to się umawia na kontrolę miesiąc przed i wtedy wszystko jest ok", "Niech ją drzwi ścisną, my to później kupujemy", "W dzisiejszych czasach nie wiadomo czym nas karmią", "Taką czarną szmatą, ciekawe czy w dimu też jak myje podłogi, to wyciera talerze" – czytamy niektóre komentarze Polaków.

Panie wędlinki świeże oczywiście. Każdego dnia myte.

Opublikowany przez Bogate Serce Środa, 1 sierpnia 2018
Okazało się, że wideo pochodzi z centrum handlowego w Czerniowcach w południowo-zachodniej Ukrainie (około 450 kilometrów z Rzeszowa).

Один день з життя продавця м'яса)) Смачного всім)) #che #chernivtsi #формаркет #чернівці #смачного

Opublikowany przez Nick Gutskal Piątek, 27 lipca 2018
Dobry sposób na dotykanie mięsa znalazła brytyjska sieć handlowa Sainsbury's. Zamierza wprowadzić nowe opakowania na produkty mięsne, które umożliwiają nawet... bezdotykowe wrzucanie ich na patelnię. Okazuje się bowiem, że wiele osób zwyczajnie brzydzi się dotykać surowego mięsa.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca