Zawadzka odchodzi z "The Voice of Poland". Zastąpi ją "kobieta z równie wielką energią"

Marcelina Zawadzka odchodzi z "The Voice of Poland".
Marcelina Zawadzka odchodzi z "The Voice of Poland". Fot. YouTube / TVP VOD
W "The Voice of Poland" szykuje się duża zmiana. Obecna prowadząca Marcelina Zawadzka zrezygnowała z prowadzenia popularnego show. Miss Polonia dołączyła do ekipy programu zaledwie przed rokiem.

"Fakt" informuje, że w dziewiątej edycji "The Voice of Poland" nie zobaczymy już urokliwej Marceliny Zawadzkiej. Prowadząca podjęła decyzję o rezygnacji z pracy nad show, ponieważ zajmuje się także m.in. prowadzeniem dziecięcej edycji "Bake Off – Ale ciacho!" – reality show o charakterze kulinarnym TVP2. Zawadzką przytłoczyły zbyt liczne obowiązki zawodowe.

– Marcelina ma obecnie mnóstwo na głowie, a praca przy "Pytaniu na śniadanie" i obu wersjach "Bake Off" nie należy do najłatwiejszych. Kocha swoją pracę, ale w ciągu ostatniego roku wzięła na siebie trochę za dużo. Dlatego mimo wielkiej sympatii do tego programu, ze smutkiem postanowiła opuścić ekipę "The Voice of Poland" – zdradził informator "Faktu".

Program prowadzą także dziennikarz i prezenter Tomasz Kammel oraz aktorzy Maciej Musiał i Barbara Kurdej-Szatan. Jak na razie brak informacji, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką. Źródło "Faktu" podaje jedynie, że będzie to "kobieta z równie wielką energią co Marcela".


Przypomnijmy, że w "The Voice of Poland" zajdą też duże zmiany na fotelach jurorskich. Uczestnicy show będą oceniani przez Piotra Cugowskiego i Grzegorza Hyżego, czyli dwie nowe osoby w składzie jurorskim. Z poprzednich odsłon w roli oceniających pozostaną zaś Patrycja Markowska i Michał Szpak.

źródło: "Fakt"

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.