Nieznany wątek z życia Chucka Norrisa. Po wielu latach dowiedział się o tym, że ma córkę

Nieznany fakt z życia Chucka Norrisa.
Nieznany fakt z życia Chucka Norrisa. Fot. screen z youtube.com/watchmojo.com
Chuck Norris to prawdziwa legenda. Znany gwiazdor ma jednak ogromny sekret, który ukrywał niemal przez 30 lat. A chodzi o jego nieślubną córkę Dinę, o której istnieniu dowiedział się wile lat po jej narodzinach.

Chuck Norris znany jest przede wszystkim z roli nieustraszonego Strażnika Teksasu, choć praktycznie wszystkie jego filmowe role opierały się na odwadze i niespotykanych umiejętnościach walki wręcz. Co prawda, w filmach już nie występuje, ale regularnie jest bohaterem wielu memów. Zagrał także w reklamie pewnego banku.

W punkcie kulminacyjnym kariery, 51-letni wówczas Norris, dostał list od nieznajomej kobiety, w którym 27-latka o imieniu Dianna twierdziła, że Chuck jest jej ojcem, o czym opowiedział w telewizji.

Dziewczyna przez większą część swojego dzieciństwa nie zdawała sobie sprawy, kto jest jej ojcem. Dopiero mając 16 lat podsłuchała rozmowę swojej matki i jej przyjaciółki. Prawda wyszła wtedy na jaw.

Norris, jako zagorzały katolik, natychmiast poczuł potrzebę naprawienia relacji z matką córki Johanną i samą Dianną. Od razu ustalili datę spotkania.

– Nie potrzebowałem testów DNA ani krwi, podszedłem do niej, objąłem ją i oboje zaczęliśmy płakać. W tej chwili poczułem, jakbym znał ją przez całe życie – opowiadał w telewizyjnym show.
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.