Doda postanowiła pokazać się bez makijażu. Internauci wytknęli jej dwie rzeczy

Doda zapytała internautów czy lepiej wygląda bez makijażu
Doda zapytała internautów czy lepiej wygląda bez makijażu Fot. Instagram.com/dodaqueen
Doda wrzuciła na swoim profil na Instagramie dwa zdjęcie. Na jednym ma makijaż, a na drugim nie. Zapytała fanów o to, kiedy lepiej wygląda. Wielu internautów zaczęło kpić z jej zdjęcie bez make-upu.

Nie jest łatwo być celebrytką. Gdy przesadzisz z make-upem, szydzą z ciebie. Gdy go nie masz, zarzucą ci, że jesteś zbyt mało naturalna. Przekonała się o tym Doda. Nie wszyscy internauci śledzący ją na Instagramie docenili jej urodę. Dużo hejterów skrytykowało ją za to, że i tak wygląda nienaturalnie.

Z makijażem czy bez?piszcie w komentarzach

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wielu zawistników wytknęło jej przede wszystkim dwie rzeczy: sztuczne rzęsy i usta. Sprawiają, że nawet bez makijażu Doda wygląda jakby była "zrobiona". Niektórzy zauważyli też m. in. doczepiane włosy.

"Usta zrobione, rzęsy doczepiane, jakiś wypełniacz napewno, aha - jeszcze botoks. PS to nie zazdrość, ale i tak wyglądasz super"

"A na którym zdjęciu nie masz makijażu?"

"Na "bez" masz brwi pomalowane, tusz do rzęs był użyty, konturowanie, pewnie podkład i korektor, puder i błyszczyk, więc nie ściemniaj"

"Jesteś jeszcze młoda, ale nie wyglądasz dobrze. Ani na jednym, ani na drugim zdjęciu. Strach pomyśleć co będzie za 10 lat"

"Szacun, że mimo takiego garba na nosie nie zrobiłaś sobie operacji, zdjęcie ani jedno ani drugie. Lekki makijaż najlepiej pasuje"

"Zawsze bez makijażu lepiej, aczkolwiek po tych zdjęciach nie widać cię bez makijażu, może wrzuć zdjęcie faktycznie takie z rana, ze śpioszkiem w oku bez FILTRA"

Znając Dodę, pewnie się nie przejmuje komentarzami. Ma bowiem ostatnio ciekawsze zajęcia. Jak informowaliśmy, wraz z mężem przymierza się do nakręcania filmu o "Dziewczynach z Dubaju".
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca