Tłum celebrytów na tajemniczej imprezie w centrum Warszawy. Co ich ściągnęło?

Na imprezie w warszawskim klubie Miłość pojawiło się nadzwyczaj wiele gwiazd, mimo że mamy środek wakacji.
Na imprezie w warszawskim klubie Miłość pojawiło się nadzwyczaj wiele gwiazd, mimo że mamy środek wakacji. fot. Instagram/Małgorzata Rozenek
Pierwsza liga gwiazd plotkarskich portali znad Wisły pojawiła się na tajemniczej imprezie About You. Odbyła się w warszawskim klubie Miłość. Co tak tłumnie ściągnęło celebrytów, którzy podczas sezonu ogórkowego bywają przecież na wakacyjnych wojażach?

Nie każdy wie, że About You to jeden z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych z modą. Można w nim kupić ubrania i dodatki ponad 500 marek. I właśnie to sprawiło, że w centrum Warszawy zobaczyliśmy nadzwyczajne stężenie rodzimych gwiazd na metr kwadratowy. Zapewne nie pojawiły się tam bezinteresownie.

Była Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Maffashion, Piotr Stramowski z żoną Katarzyną Warnke, Natalia Siwiec, Anna Mucha czy Maja Sablewska. Można było też spotkać Dorotę Gardias, Kasię Zielińską, Julię Wieniawę, Paulinę Sykut czy Maję Bohosiewicz. I wiele innych znanych postaci.

Jak przystało na temat imprezy, gwiazdy nosiły się naprawdę modnie. Gwiazdą show była Rozenek. Czarna sukienka podkreślała wysportowaną sylwetkę. Kreacja Perfekcyjnej Pani Domu nie wszystkim jednak przypadła do gustu. "Ale tandetna stylizacja" – napisał internauta.


Radek towarzyszył Małgosi w ciemnozielonej marynarce w kratę i tegoż koloru sportowych butach. Także na sportowo pokazała się Maffashion, jedna z najbardziej wpływowych blogerek. W jej przypadku komentujący internauci także byli złośliwi: pisali, że mogłaby się wreszcie uczesać.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcejźródło: Viva
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca