Mazurek reaguje na doniesienia o chorobie prezesa PiS. "Jeśli ktokolwiek cokolwiek ukrywał..."

Beata Mazurek skomentowała doniesienia o chorobie Jarosława Kaczyńskiego.
Beata Mazurek skomentowała doniesienia o chorobie Jarosława Kaczyńskiego. fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Nie milkną spekulacje o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Wpływowy dziennik z USA "New York Times" zwrócił uwagę, że lider PiS nie czuje się dobrze. Są już reakcje na scenie politycznej. Artykuł skomentował Ryszard Petru, a mocno odpowiedziała mu rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Lider koła poselskiego Liberalno-Społeczni napisał, że stan zdrowia Kaczyńskiego jest ukrywany niczym w "czasach komunizmu przywódców ZSRR". Na to ostro zareagowała Mazurek. Zdaniem posłanki PiS jeśli ktokolwiek coś ukrywał, to "Ryszard Petru swój romans i rajd na Maderę" podczas gdy jego koledzy koczowali w Sejmie.

"Jeśli Petru szuka osób ukrywających fakty to niech powie czy jego koledzy wiedzieli o długach Nowoczesnej i planach założenia nowej inicjatywy politycznej" – napisała Beata Mazurek.
W głośnym artykule, na który powołują się media w Polsce, czołowy amerykański dziennik zwrócił uwagę, że gdy Polska poróżniła się z Unią Europejską z powodu odchodzenia od modelu zachodniej demokracji, to autor tych zmian często jest nieobecny.
Autorzy tekstu napisali o długiej hospitalizacji prezesa PiS i konieczności przeprowadzenia operacji kolana. NYT powoływał się też na wypowiedź Łukasza Szumowskiego o tym, że stan zdrowia Kaczyńskiego był taki, że nieprzyjęcie go do szpitala zagrażałoby jego życiu.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca