Bosak spędził weekend tylko z Polakami. "Czułem się, jakbym wyjechał za granicę"

Krzysztof Bosak spędził w Biłgoraju weekend tylko z Polakami.
Krzysztof Bosak spędził w Biłgoraju weekend tylko z Polakami. fot. Cezary Aszkiełowicz/Agencja Gazeta
Krzysztof Bosak pochwalił się weekendem w Biłgoraju, który spędził tylko z Polakami. "Tak już się od tego odzwyczaiłem żyjąc w centrum Warszawy, że czułem się jakbym wyjechał zagranicę" – skomentował na Twitterze. To reakcja na wpis Cezarego Kaźmierczaka.

Pod wpisem Bosaka pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. "Straszne. I jak Pan z tym żyje? Musi być ciężko..." , "To może wyjedź, na Białoruś najlepiej. tam będzie homogenicznie", "Czemu się pan tam na stałe nie przeprowadzi???" – pisali internauci. Szefowi RN zarzucano też nacjonalizm i rasizm.
Wpis Bosaka to reakcja na tweet Cezarego Kaźmierczaka, prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Kaźmierczak napisał o jeździe tramwajem. Obok niego Ukrainka rozmawiała przez telefon po ukraińsku, a para Hindusów w nieznanym mu języku. "Szkoda że Hindus bez turbana – Krzysiek Bosak wysłałby na niego jakiś patrol! Się porobiło!" – napisał Kaźmierczak.

Następnie Kaźmierczak wyjaśnił, że napisał tweeta, gdyż Warszawa jest już miastem wielokulturowym w pięknym wydaniu: pracujących i akceptujących nasz porządek imigrantów. "Bez żerowania na zasiłkach, nieróbstwie, wprowadzaniu swoich zwyczajów, burd, bałaganu. Bajka! Bóg na nas jakoś łaskawiej spojrzał" – dodał.

Krzysztof Bosak ostatnio zobaczył też Hindusa w Uber Eats i wystraszył się multikulti. "Właśnie minął mnie kierowca Uber Eats - Hindus w turbanie pedałując na rowerze. Czy to żeby pewna grupa ludzi miała zawiezione jedzenie zamiast pójść samodzielnie do baru lub sklepu jest tak istotną potrzebą gospodarczą że chcemy iść w multikulti? Czy ta sprawa nie wymaga debaty?" - napisał na Twitterze.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.