Szyc zagra Piłsudskiego. Pokazał zdjęcia, na których nie sposób go rozpoznać

Borys Szyc wcieli się w postać Józefa Piłsudskiego.
Borys Szyc wcieli się w postać Józefa Piłsudskiego. fot. Instagram/Borys Szyc
Trwają zdjęcia do filmu "Piłsudski". Borys Szyc, który zagra główną rolę, pokazał, jak przebiegał proces jego charakteryzacji. Aktor na Instastories wrzucił zdjęcia z doklejonym zarostem, włosami i brwiami.

"Zaczynamy dziś opowieść o Piłsudskim. Nie dziadku i wielkim wodzu, ale człowieku pełnym emocji i pasji, bliskim depresji i śmierci, terroryście rzucającym bomby i napadającym na pociągi, liczącym głównie na siebie, często egoiście, kochającym gorąco i namiętnie mężczyźnie z wizją kraju który kochał ponad wszystko" – napisał Borys Szyc na Instagramie.
Fani komentują w jednym tonie: Szyca na zdjęciach po prostu nie można rozpoznać". "O Jezusie Brodaty, Nie poznałam. Kozacko", "Fajna ale na taki upał trafiła, że koszmar taka charakteryzacja", "Genialna stylizacja,jesteś nie do poznania :) Czekam na tę opowieść przebierając nóżkami" – czytamy niektóre komentarze.
Reżyserem filmu "Piłsudski" jest Michał Rosa, który nakręcił między innymi "Czas honoru". Główne role w filmie zagrają Borys Szyc i Magdalena Boczarska. Początkowo Piłsudskiego miał zagrać Dawid Ogrodnik, znany z ról Tomka Beksińskiego czy brawurowo odegranego sparaliżowanego i pozbawionego ze światem Mateusza z filmu "Chce się żyć".

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca