W Polsce zaroi się od koszulek z konstytucją. Arłukowicz promuje nową akcję

Zaczęło się od "ubrania" pomnika Lecha Kaczyńskiego. Teraz koszulki z napisem "konstytucja" będą też dostępne w formie naklejki na samochód.
Zaczęło się od "ubrania" pomnika Lecha Kaczyńskiego. Teraz koszulki z napisem "konstytucja" będą też dostępne w formie naklejki na samochód. Fot. facebook.com/pg/KomitetObronyDemokracji
Koszulki z napisem "Konstytucja" wieszane na pomnikach powoli stają się symbolem oporu przeciwko łamaniu prawa przez rząd PiS. Policja łapie sprawców, prokuratura zastanawia się, jakie postawić zarzuty, a tymczasem Bartosz Arłukowicz z PO już startuje z nową akcją. Teraz koszulki będą na samochodach.

W czasach PRL milicjanci łapali na mieście młodzież chodzącą w kurtkach morro i w pomarańczowych czapkach. Można było zostać ukaranym grzywną lub nawet stanąć przed sądem za namalowanie na ścianie krasnoludka. W czasach "dobrej zmiany" symbolem oporu przeciwko rządom PiS stają się koszulki z napisem "Konstytucja".
Wiszą wszędzie, opozycja zapamiętale od kilku dni ubiera w koszulki wszystkie pomniki w Polsce. Zaczęło się oczywiście od pomnika Lecha Kaczyńskiego. Za ubranie pomnika w koszulkę można mieć problemy. Policja zapamiętale wyłapuje winowajców, a prokuratura zastanawia się, jakie postawić zarzuty.
Tymczasem Bartosz Arłukowicz za pośrednictwem Twittera postanowił rozpropagować nową wersję tej akcji. Teraz każdy może sobie nakleić na samochodzie naklejkę w kształcie koszulki z napisem "Konstytucja". Co więcej, Arłukowicz zapewnia, że pierwsze 100 osób dostanie naklejkę gratis.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca