Wymowne "show" Kuby Wojewódzkiego. Na konferencji TVN oddał hołd Korze

Kuba Wojewódzki znów miał mocne wejście na konferencji ramówkowej. Tym razem oddał hołd zmarłej Korze.
Kuba Wojewódzki znów miał mocne wejście na konferencji ramówkowej. Tym razem oddał hołd zmarłej Korze. Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta
Kuba Wojewódzki przyzwyczaił widzów TVN do tego, że ma mocne wejścia na konferencje ramówkowe. Tym razem obyło się bez orkiestry dętej, jak to bywało. W tle słychać było piosenkę, która sprawiła, że to nie on był tym razem najważniejszy. Był to bowiem "Krakowski Splin" zmarłej niedawno Kory.

Konferencja ramówkowa to impreza, której celem jest przedstawienie ramówki TVN. Konferencje odbywają się dwa razy do roku. Podczas prezentacji ramówki na wiosnę Kuba Wojewódzki wszedł na scenę w towarzystwie orkiestry dętej i dwóch hostess. Przy okazji prezentacji ramówki jesiennej miał równie mocne wejście, ale w nieco innym stylu.

Tym razem zamiast orkiestry dętej słychać było grających na skrzypcach. Utwór? Bynajmniej nie przypadkowy, wszyscy zaproszeni goście usłyszeli "Krakowski Splin" Kory. Bez większej przesady i ocierania się o patos można powiedzieć, że Kuba Wojewódzki w tej sposób oddał piękny hołd zmarłej kilka dni temu piosenkarce.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca