Trudny czas dla Edyty Górniak. Jej mama trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru

Edyta Górniak ma w sierpniu wystąpić na imprezie w Sopocie.
Edyta Górniak ma w sierpniu wystąpić na imprezie w Sopocie. Fot. Patrycja Wanot / Agencja Gazeta
W środę wieczorem Edyta Górniak otrzymała straszną wiadomość. Jej mama Grażyna trafiła do szpitala – podaje Fakt.pl. Lekarze podejrzewali udar, dlatego gwiazda musiała odwołać swój udział w show Dwójki "The Voice Kids" i pojechać do Opola.

Producenci show przyjęli decyzję Górniak ze zrozumieniem. – Wiedzą, że Edyta nie miała wyjścia. Zdrowie jej mamy jest najważniejsze – powiedziała informator "Faktu". Górniak zarabia za udział w programie 400 tys. zł.

– Mama Górniak ma niedowład kończyn i lewej części ciała. Lekarze postawili wstępną diagnozę, że to udar, ale muszą ją jeszcze potwierdzić serią badań. Niestety jej stan się pogarsza – informuje dziennik. Mama Edyty Górniak miała już od dłuższego czasu narzekać na zdrowie.

– Gdy kilka dni temu przyszła do szpitala, miała niedowład prawej ręki. Lekarze położyli ją na obserwację na noc, ale ona nalegała, by wyjść do domu i po dobie się wypisała – informuje "Fakt". Mama gwiazdy miała w czwartek przeprowadzony rezonans głowy. W opolskim szpitalu wspiera ją piosenkarka, druga córka Małgosia i partner Zdzisław.

Górniak w Sopocie
Pisaliśmy w czwartek, że organizatorzy festiwalu w Sopocie poprosili Edytę Górniak, by zaśpiewała legendarny szlagier Maanamu "Cykady na cykladach". Jednak – jak donosił ”Fakt" – piosenkarka zwyczajnie boi się zaśpiewać Korę. Wszystko dlatego, że kiedyś skrytykowała wokalistkę Maanamu.


Górniak ma zwodzić organizatorów festiwalu. Mówi im, że jedyne co jest pewne to, że zaśpiewa "Andromedę" – utwór ze swojego repertuaru. A Sopot Top of the Top Festival odbędzie się już w przyszłym tygodniu (14-16 sierpnia).

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcejźródło: fakt.pl
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca