Korwin-Mikke zachwycił fanów zdjęciami z urlopu. Pozuje z żoną młodszą o 44 lata

Janusz Korwin Mikke powrócił do swojej starej pasji - windsurfingu.
Janusz Korwin Mikke powrócił do swojej starej pasji - windsurfingu. Instagram/Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke lubi wypoczynek w wodzie. Nie zraża go nawet to, że ostatnio mógł się utopić: ratownicy wyciągali go osłabionego z wody. Teraz polityk chwali się zdjęciami z wakacji z młodszą o 44 lata żoną. Na Instagrama wrzucił także zdjęcie, na którym oddaje się starej pasji.

Polityk przeniósł się już znad Bałtyku na Mazury. Wypoczywa wraz z małżonką Dominiką i dziećmi nad jeziorem Mamry w okolicach Węgorzewa. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy 76-letniego Korwin-Mikkego w trakcie windsurfingu.

"Po kilkunastu latach przerwy wreszcie mogłem znowu posurfować. Było świetnie. Uczę moją córkę Nadzieję też surfowania i coraz lepiej jej idzie" – wyznał. Internauci także doceniają formę lidera partii Wolność. "Ładne nogi panie Mikke, "stary człowiek i może", "prawdziwy Wilk morski", "Przygotowania do Olimpiady 2020?" – piszą w komentarzach.
Ostatnio ratownicy z Łazów wyłowili z Bałtyku mężczyznę. Dostali wcześniej sygnał, że się topi. Okazało się, że był to Janusz Korwin-Mikke, który wybrał wypoczynek na niestrzeżonej plaży, nad którą powiewała dodatkowo czerwona flaga.

"Super Express" cytował świadka, który twierdził, że Korwin-Mikke był osłabiony i nie mógł samodzielnie wyjść na brzeg. Polityk twierdził potem, że było to nieporozumienie.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca