Robert Janowski odchodzi z "Jaka to melodia?". Program ma mieć nową formułę

Robert Janowski ma w kieszeni jeszcze 10 nagranych odcinków "Jaka to melodia". A potem pożegna się z widzami.
Robert Janowski ma w kieszeni jeszcze 10 nagranych odcinków "Jaka to melodia". A potem pożegna się z widzami. Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta
Przez 21 lat Robert Janowski był prowadzącym teleturniej "Jaka to melodia?" w TVP. Aż prezes Jacek Kurski uznał, że czas odświeżyć formułę programu. I szykuje nową odsłonę, ale już bez Janowskiego.

Najpierw sam Janowski był zdziwiony medialnymi doniesieniami o tym, że po 21 latach żegna się z teleturniejem "Jaka to melodia?". W końcu jednak spotkał się z prezesem TVP, Jackiem Kurskim.
A ten zapowiedział, że czas na zmiany. Program ma mieć nową formułę. I zabrakło w niej miejsca dla Janowskiego. Sam prowadzący wielokrotnie zaznaczał, że nie miał zamiaru żegnać się z programem, to najwyraźniej jednak nie doszedł z Kurskim do porozumienia.

Jak informuje "Super Express", to Janowski miał odmówić podpisania umowy. "Do tej pory showman był związany z zewnętrzną firmą produkującą teleturniej dla TVP. Okazuje się, że wokół prowadzącego przez lata zbudowano zamknięty krąg ludzi, którzy regularnie występowali w programie i znali piosenki na pamięć" – podaje dziennik.

Janowskiego zobaczymy jeszcze w roli prowadzącego "Jaka to melodia?". Nagranych jest jeszcze 10 odcinków, które zostaną wyemitowane. A później? – Jeszcze widzimy się na chwilę, moi drodzy. Dopiero potem się z Wami pożegnam" – zapowiedział Janowski na Facebooku.


źródło: "Super Express"; Plejada.pl

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca