Bezmyślne zachowanie Lewandowskiej za kierownicą? Przesłała fanom film

Anna Lewandowska prowadziąc samochód nagrywała film.
Anna Lewandowska prowadziąc samochód nagrywała film. fot. Instagram/Anna Lewandowska
Anna Lewandowska ma 1,9 mln obserwujących na Instagramie. Dla wielu z nich jest idolką, na wiele osób ma duży wpływ. Często motywuje innych, na przykład do zdrowego odżywiania. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego pozwoliła sobie na chwilę luzu. Ale jej zachowanie wielu osobom wydało się nieodpowiedzialne.

O tym, że korzystanie z telefonu podczas jazdy jest niebezpieczne napisano mnóstwo. Naprzeciw bezpieczeństwu na drodze wychodzą też takie aplikacje jak Snapchat, który – podczas zbyt szybkiej jazdy ostrzega – "nie snapuj, gdy prowadzisz".

Nie zastosowała się do tego Anna Lewandowska, która tak bardzo cieszyła się padającym deszczem, że poświęciła tej radości kilka filmów. "Nareszcie pada deszcz! Te upały, upały no i w końcu" – filmowała uśmiechniętą samą siebie, idąc ulicą.

Na kolejnym filmie podczas prowadzenia samochodu tańczyła za kierownicą do piosenki Rudimental "These Days". "Aż buzia sama się śmieje. Też tak macie? Deszcz" – skomentowała. Warto podkreślić, że korzystanie z telefonu podczas prowadzenia auta jest zabronione.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca