Celebryci promowali się na pogrzebie Kory. Znana artystka przesadziła

Celebryci promowali się na pogrzebie Kory.
Celebryci promowali się na pogrzebie Kory. Fot. Maciek Jaźwiecki / Agencja Gazeta
Pogrzeb Kory wywołał medialny szum. Pojawili się na nim liczni celebryci i osoby związane ze światem artystycznym. Nie wszyscy z nich wiedzieli, jak powinni zachowywać się podczas uroczystości. Dlatego robili sobie selfie. Inni chwalili się zdjęciami z pogrzebu, które wykonali fotografowie. Tak było w wypadku artystki Alicji Napiórkowskiej, która pod naporem krytyki usunęła zdjęcie i przeprosiła za zaistniałą sytuację.

"Takie prawdziwe, że strach się nie podzielić" – napisała pod zdjęciem Alicja Napiórkowska. Tak spłynęła na nią krytyka. Jak podaje Pudelek, kobieta odpowiedziała wówczas: "Wszystkim, którym nie odpowiadają moje publikacje, przypominam, że zawsze można wybrać opcję przestań obserwować".

Negatywnych komentarzy było jednak tak wiele, że Alicja Napiórkowska skasowała w końcu zdjęcie. Później już, po tym, jak oskarżono ją o próbę wypromowania się na zmarłej artystce, napisała oświadczenie. Zadeklarowała, że nie interesuje jej żadna promocja. Oświadczenie skasowała już po kilku minutach. Opublikowała kolejne, w którym dodała przeprosiny.

Alicja Napiórkowska po publikacji naszego tekstu usunęła już wpis z przeprosinami. Dlatego publikujemy zrzut ekranu.
Przypomnijmy, że Kora od kilku lat walczyła z nowotworem. Zmarła 28 lipca tego roku w wieku 67 lat. Olga Jackowska wzbudzała za życia spore kontrowersje. W ostatnich latach działała na rzecz legalizacji medycznej marihuany. Pogrzeb artystki odbył się 8 sierpnia w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.


źródło: Pudelek

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.