Onak i Maciej Żurawski – agresywne ciuchy i dźwięki Sex Pistols! Trwa Tydzień Mody w Łodzi

Polygon, wiosna-lato 2013
Polygon, wiosna-lato 2013 fot_SzamotLyzab
Jeszcze niedawni pisaliśmy, że słynny piłkarz – Maciej Żurawski zainwestował w markę mody męskiej Polygon. Bzdura! Polygon pokazał w Łodzi również damskie ciuchy. Biżuteria była Anny Orskiej. Kolekcja to ogromny sukces!

Polygon zaprezentował mocną, wręcz agresywną męsko-damską kolekcję, która przeszła przez wybieg jak błyszczący sztylet. Atmosferę podgrzała muzyka – zagrano mocnego, brytyjskiego punk rocka, grało m.in: Sex Pistols. W P Onak – dyrektor artystyczny i współwłaściciel marki Polygon połączył estetykę punk rocka z nowoczesną, funkcjonalną modą.

Czytaj również: Maciej Żurawski został współwłaścicielem marki mody Polygon


Na wybiegu pojawiły się m.in. bluzy z kapturem w psychodeliczne czarno-białe wzory, a także bluzy z mrożącym krew w żyłach nadrukiem – dziewczynka (może lalka?) z odrąbaną nóżką. Autorem ilustracji jest Robert Kuta – polski mistrz modowych printów. Kunszt twórców marki zdradzały połączenia materiałów – ciężkie płaszczyzny i blaszane suwaki zestawione zostały z ażurową tkaniną-mgiełką. Hitem kolekcji jest z pewnością szaro-srebrny garnitur w trójwymiarowe
sześciany. Ogromne znacznie miała również biżuteria Orskiej, która stale współpracuje z marką Polygon. Orska należy dziś do niekwestionowanych biżuteryjnych mistrzów!

Czytaj rówznież: Anna Orska to jedna z najlepszych projektantek biżuterii w Polsce. Zobaczcie niezwykły film mody i... bajkę
www.polygonmen.com

www.orska.pl
Trwa ładowanie komentarzy...