Ranking najlepiej sprzedających się książek. Powieści erotyczne najpopularniejsze

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" i kolejne części trylogii
"Pięćdziesiąt twarzy Greya" i kolejne części trylogii
Polskie księgarnie podbiła trylogia erotyczna Eriki Leonard (pseudonim EL James), która opowiada o seksualnych przygodach biznesmena Christiana Greya. W styczniu 2013 roku wszystkie trzy powieści z tej serii były najlepiej sprzedającymi się książkami w Polsce. Tak wynika z danych przedstawionych przez firmę GfK Polonia, która przygotowała ranking najlepiej sprzedających się w styczniu książek.

W pierwszym miesiącu tego roku najlepiej sprzedającą się książką w polskich księgarniach było "Nowe oblicze Greya", czyli najnowsza część trylogii, która swoją nadwiślańską premierę miała 9 stycznia. Na drugim miejscu znalazła się pierwsza część cyklu - "Pięćdziesiąt twarzy Greya", a na trzecim "Ciemniejsza strona Greya". Czwarta pozycja przypadła "Trafnemu wyborowi" J. K. Rowling. Dalsze miejsca zajęły następujące tytuły: "Houston, mamy problem" Katarzyny Grocholi, "Życie Pi" Yanna Martela, "Kto wiatr sieje…" V. C. Andrews, "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym" Grażyny Jagielskiej, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R. Tolkiena, "Miłość oraz inne dysonanse" Janusza Leona Wiśniewskiego i Irady Wownenko, "Zezia i Giler" Agnieszki Chylińskiej, "Hobbit" J.R.R. Tolkiena, "Niełatwy dzień" Marka Owena, "Zamieć śnieżna i woń migdałów" Camilli Läckberg oraz "Blondynka na językach - Angielski USA" Beaty Pawlikowskiej.

Ranking został opracowany na podstawie wyników sprzedaży odnotowanych w 950 księgarniach, sklepach internetowych i sieciach handlowych. Wyłączono z niego egzemplarze sprzedawane w ramach tych akcji promocyjnych, które znacznie zaniżały ceny rynkowe.

Źródło: Lubimyczytac.pl
Trwa ładowanie komentarzy...