Eteryczna tancerka, która uwielbia walkę do samego końca. Oto autorka najciekawszej interpretacji z kultowymi Levi's 501

Zwycięska stylizacja w konkursie Levi's i naTemat.
Zwycięska stylizacja w konkursie Levi's i naTemat. Fot: Paulina Jaksim
- Uwielbiam festiwale i gdy dowiedziałam się, jaka jest nagroda wiedziałam, że muszę wziąć w nim udział. Wiedziałam też, że będzie masa ludzi, którzy wyślą swoje stylizacje. Jestem więc strasznie zaskoczona, ale bardzo szczęśliwa - mówi nam Paulina Jaksim. Eteryczna tancerka zafascynowana filmami z Jean Claudem van Dammem, która wszystkie swoje pasje przedstawiła w zwycięskiej stylizacji, którą wygrała nasz konkurs z okazji 140. urodzin kultowych dżinsów Levi's 501®.

To młoda poznanianka, Paulina Jaksim popisała się największą wyobraźnią i dzięki swojej wyjątkowo kreatywnej stylizacji inspirowanej kultowymi dżinsami zwyciężyła nasz fotograficzny konkurs, dzięki czemu już we wrześniu leci na Berlin Festival. Wyjazd na jeden z najciekawszych festiwali muzycznych w Europie, oraz zakwaterowanie w stolicy Niemiec Paulina zapewniła sobie tym zdjęciem.

Jak przekonuje w rozmowie z naTemat, mówi ono wiele nie tylko o jej ulubionych dżinsach, ale i o niej samej. - Ludzi, których spotykam zawsze fascynuje to, że jestem tancerką. Pytają, jak to możliwe, że jestem aż tak rozciągnięta, zaskakuje ich, kiedy robię szpagat. To dla mnie jeden z takich wyznaczników postrzegania tancerza - mówi nam Paulina. Jej zwycięska stylizacja nie oddaje jednak tylko eterycznej duszy artystki. Kryją się za nią także krew, pot, łzy i walka do samego końca.

- W dzieciństwie fascynowałam się filmem "Krwawy sport" z Jean-Claudem van Dammem. I on tam własnie w ten sam sposób rozciąga się na dwóch rozstawionych krzesłach w hotelu pokojowym. Uznałam więc, że to świetny pomysł, by w podobny sposób pokazać teraz ludziom inspirację spodniami Levi's - tłumaczy.


Paulina Jaksim dodaje jednak, że do udziału w konkursie naTemat i marki Levi's zachęciła ją nie tylko sympatia do kultowych dżinsów. Innym ważnym motywem była jej miłość do dobrej muzyki, którą na Berlin Festival zapewnią w tym roku m.in. takie gwiazdy, jak Bjork, Blur, Pet Shop Boys, My Blood Valentine, czy Ellie Goulding.

- Uwielbiam takie festiwale i gdy dowiedziałam się, jaka jest nagroda wiedziałam, że muszę wziąć w nim udział. Wiedziałam też, że będzie masa ludzi, którzy wyślą swoje stylizacje. Jestem więc strasznie zaskoczona, ale bardzo szczęśliwa, że to ja wygrałam - mówi nam laureatka.

Więcej najlepszych stylizacji inspirowanych słynnymi Levi's 501® znajdziecie tutaj.