Luksusowy Hotel Almyra na Cyprze

www.almyra.com
Pafos to miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Można tam trafić na zabytki pochodzące z niemal każdej epoki, a wybrzeże przy Palea Paphos jest uważane za legendarne miejsce narodzin Afrodyty. W tym pięknym mieście znajduje się piękny Hotel Almyra.

Wyspa jest niesamowicie zlokalizowana, pomiędzy trzema kontynentami, dlatego zacierają się na niej przeróżne egzotyczne wpływy. Mimo to, często jest mylona i przez obowiązujący tam język, uważna za grecką wyspę.

Hotel Almyra działa od 1974 roku, jest rozwijany rodzinnie, obecnie pod kierunkiem Michaelides Thanos, która w 2003 roku nadała mu bardziej nowoczesny klimat. W hotelu króluje prostota projektu Joelle Pleot i Tristana Auera, którzy w swoim portfolio mają między innymi jeden z domów Karla Lagerfelda.

Projektanci zdecydowali się na wiele naturalnych materiałów, jak szkło oraz marmur, dzięki czemu stworzyli spokojny klimat sprzyjający odpoczynkowi. Kolorystycznie przeważa biel, w różnych, ciepłych odcieniach. Nowoczesne meble pochodzą z najlepszych włoskich pracowni.

W hotelu są aż cztery restauracje, w których można spróbować dań lokalnej kuchni, która jest jedyną w swoim rodzaju mieszanką kuchni śródziemnomorskiej i arabskiej. Do dyspozycji gości są baseny, zarówno kryte jak i otwarte oraz korty tenisowe.
Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie hotelu www.almyra.com Ceny zaczynają się od 100 Euro za dobę.Trwa ładowanie komentarzy...