"Taniec z gwiazdami" wraca do TVN. Będzie 14. edycja programu

W 12. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpiła m.in. Edyta Górniak, zajmując w parze z Janem Klimentem trzecie miejsce
W 12. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpiła m.in. Edyta Górniak, zajmując w parze z Janem Klimentem trzecie miejsce Fot. Angelika Sęk / youtube.com
Kiedy pod koniec 2011 roku z ramówki stacji TVN znikała 13. edycja "Tańca z gwiazdami", wydawało się, że formuła tego programu została już trwale wyczerpana i nie powróci w najbliższych latach do polskiej telewizji. Okazuje się jednak, że TVN wcale nie zamierza rezygnować z roztańczonych celebrytów. Portal Wirtualnemedia.pl ustalił nieoficjalnie, że 14. edycja "Tańca z gwiazdami" będzie miała premierę już wiosną przyszłego roku.

Polska wersja "Tańca z gwiazdami" zadebiutowała w 2005 roku i szybko zdobyła dużą popularność. Przez sześć kolejnych lat TVN tworzył więc kolejne edycje programu, zapraszając do współpracy takie sławy rodzimego show-biznesu jak Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg oraz Katarzyna Figura. Przez telewizyjne parkiety przewinęli się również sportowcy kojarzeni dotąd z mniej wysublimowaną rywalizacją, choćby Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Gołota czy Paweł Nastula.

Kiedy swoje umiejętności taneczne zaprezentowały gwiazdy pierwszego formatu, a w programie zagościł celebrycki trzeci garnitur, jego oglądalność zaczęła spadać. Wobec tego w 2011 roku TVN postanowił zrezygnować z kontynuowania serii. Ostatni odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" ukazał się 27 listopada 2011 roku.

Portal Wirtualnemedia.pl ustalił jednak nieoficjalnie, że po 2-letniej przerwie TVN zamierza powrócić do "Tańca z gwiazdami". Rozpocząć miały się już castingi do 14. edycji programu. Ich zwycięzcy zostaną przedstawieni widzom najprawdopodobniej w grudniu. Kolejna odsłona "Tańca z gwiazdami" ma zadebiutować wiosną 2014 roku. Nie wiadomo jeszcze, kto ją poprowadzi ani kto zasiądzie w jury.źródło: Wirtualnemedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...