Władimir Putin jest gejem? Rosyjski politolog wywołał burzę w Rosji

Władimir Putin jest gejem? Rosyjski politolog wywołał burzę w Rosji
Władimir Putin jest gejem? Rosyjski politolog wywołał burzę w Rosji Fot. Robert Kowalewski / Agencja Gazeta
Rosyjski politolog Stanisław Biełkowski twierdzi, że prezydent Rosji jest gejem. Rewelacje na temat Władimira Putina, które są komentowane przez światowe media, opublikował w napisanej przez siebie biografii. Jego zdaniem, wizerunek maczo, który od lat cechuje prezydenta Rosji, to tylko przykrywka.

O sprawie piszą dziś choćby The Fiscal Times oraz brytyjski "Mirror". Biełkowski, który uważa że Władimir Putin jest homoseksualistą, to Prezes Narodowego Instytutu Strategicznego w Moskwie. Znany jest jednak ze swojej antypatii do Władimira Putina.

Politolog twierdzi, że związek Putina z gimnastyczką Aliną Kabajewą to jedynie chwyt wizerunkowy, który ma zatuszować prawdziwą orientację prezydenta. Zdaniem Biełkowskiego, Putin ucieka od ludzi i woli spędzać czas ze zwierzętami, stąd jego liczne zdjęcia na łonie natury.

W biografii Władimira Putina autor pisze również o tym, że dzisiejszy Prezydent Rosji miał urodzić się dwa lata wcześniej, niż jest to podawane w oficjalnych przekazach. Ojciec Putina miał zaś być alkoholikiem. Głos politologa jest na tyle silny, że do sprawy odniósł się rzecznik prezydenta Rosji. – To kompletne bzdury – skwitował.

Trwa ładowanie komentarzy...