"Taniec z gwiazdami" w Polsacie? Prace nad 14. edycją mają już trwać

"Taniec z gwiazdami" najprawdopodobniej znów zagości w telewizji. Tym razem programu nie będzie jednak pokazywać stacja TVN, która emitowała poprzednie edycje. "Taniec z gwiazdami" ma się pojawić w ofercie Polsatu.

"Taniec z gwiazdami" ma powrócić w Polsacie
"Taniec z gwiazdami" ma powrócić w Polsacie Fot. youtube.com
Ostatnia polska edycja "Tańca z gwiazdami" zakończyła się trzy lata temu. Od tego czasu stacja TVN rozważała możliwość przygotowania kolejnej, 14. już odsłony programu, ale ostatecznie nie zdecydowała się na taki krok. "Super Express" ustalił, że w związku ze swoją zwłoką TVN utracił prawo do pierwokupu formatu, co miała wykorzystać konkurencja.

W prace nad kolejną edycją "Tańca z gwiazdami" – jak nieoficjalnie podał portal Wirtualnemedia.pl – zaangażowały się Polsat oraz firma Rochstar. Rozmowy z tytułowymi gwiazdami mają być prowadzone od września ubiegłego roku, choć do mediów nie przedostała się jeszcze prawdopodobna obsada 14. edycji.

Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, nie chciała komentować tych doniesień. Rozmowna nie była także dyrektor zarządzająca firmy Rochstar Alicja Czarnecka-Suls, która powiedziała tylko, że "nie przejęliśmy praw do 'Tańca z gwiazdami'". Najprawdopodobniej umowa ws. nabycia "Tańca z gwiazdami" nie została więc jeszcze podpisana. Niemniej negocjacje w tej sprawie mają być już zaawansowane.

Od osoby związanej z produkcją dotychczasowych edycji udało się nam usłyszeć, że już trwają przygotowania do wznowienia produkcji.


źródła: Wirtualnemedia.pl, "Super Express"
ZOBACZ TAKŻE:

PROMOWANE

 • Dwa widoki

  Homo malcontentus i Homo optymictus czytaj więcej

 • Wychowaliśmy takie pokolenie mężczyzn

  Wsiadłam kilka dni temu do pociągu. - Przepraszam pana, czy mógłby pan pomóc mi włożyć walizkę na półkę? Walizeczka mała na jeden dzień, ale jednak, dla mnie i wysoko i stoi obok mężczyzna... - Nie. Mam chory kręgosłup. Ani przepraszam, ani pani wybaczy… Nic. Wcześniej włożył swoją wielką walizę bez wysiłku. Wstała obok siedząca pani i powiedziała:- Pomogę pani. Wzięła moją walizkę zanim zdążyłam zaprotestować i wrzuciła na górną półkę. czytaj więcej

 • Nie wrzucajcie mnie do jednego worka!

  Długo zbierałem się do tego wpisu. Wolałem jednak poczekać i sprawdzić, jak rozwinie się sytuacja. Od kilku dni obserwuję spektakl pod tytułem „strajk matek dzieci/osób niepełnosprawnych w Sejmie”, na którym korzystają wyłącznie politycy. Wbrew słowom organizatorów, nie pomaga on społeczności ludzi chorych, a wręcz im szkodzi. Nie chcę być – a z tego co wiem, moi znajomi również – wrzucany do jednego worka z obywatelami okupującymi Wiejską. czytaj więcej

 • Prawdziwy. Prawdziwszy. Trup

  W PWN-owskim podręczniku dla ośmiolatków znalazłam wierszyk: „Katechizm polskiego dziecka”: Kto Ty jesteś? Polak mały (...) Coś jej winien? Oddać życie. I tak dalej …. Wierszydło zostało napisane około roku 1900 przez Władysława Bełzę. Drugorzędnego poetę, mocno na wyrost nazywanego piewcą polskości. Naiwny, drażniący ucho tekścik od ponad stu lat jest narzędziem indoktrynacji i prania małych mózgów. Bo, jak inaczej nazwać (w XXI wieku) przekonywanie, że ośmioletnie dziecko rośnie po to, by oddać życie za kawałek ziemi? czytaj więcej