Lider zespołu Coma w "Must be the music". Piotr Rogucki ma przyciągnąć fanów alternatywnego brzmienia

Piotr Rogicki z zespołu Coma będzie jurorem polsatowskiego talent show.
Piotr Rogicki z zespołu Coma będzie jurorem polsatowskiego talent show. Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Spore zmiany w popularnym muzycznym show "Must be the music". Z jury programu w kolejnej edycji zniknie Wojtek "Łozo" Łozowski z formacji Afromental. Producent show nie musi się jednak martwić, że wraz z Łozowskim odejdą tysiące zafascynowanych nim nastolatek. Z pewnością zastąpi ich rzesza często fanatycznych fanów zespołu Coma. W przyszłym sezonie zdolności aspirujących muzyków obok Kory, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby oceniać będzie bowiem Piotr Rogucki.

Polsatowski talent show dotąd wypromował już kilka postaci, które odgrywają ważną rolę na polskiej scenie muzycznej. To przede wszystkim zwycięzcy, czyli zespoły Enej i Lemon. "Must be the music" pomogło wypromować się jednak także artystom, którzy grają muzykę nieco mniej popową i nie mieli wielkich szans na zwycięstwo. Dlatego Polsat od dłuższego czasu starał się pozyskać do jury kogoś uznanego także wśród fanów muzyki alternatywnej.

Oświadczenie telewizji Polsat
w sprawie zmiany skłądu jurt MBTM

Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować. Od mocnego brzmienia Comy płynnie przechodzi do solowych projektów neofolkowych, a muzyczną pasję godzi na co dzień z aktorstwem.


Kciuki za następcę trzyma także Wojtek Łozowski, który po odejściu z "Must be the music" zamierza skupić się na rozwoju projektów dla Afromental i nagraniu solowego albumu. "Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przez te ostatnie 3 lata współpracowali ze mną przy tworzeniu 6-ciu edycji" - napisał na Facebooku. "To była naprawdę piękna przygoda, gdzie wiele się nauczyłem i rozwinąłem zarówno jako muzyk, jak i człowiek. Trzymam kciuki za kolejna edycje, przyjmijcie Piotra tak pięknie jak przyjęliście mnie i bawta się ile wlezie" - dodał.

Trwa ładowanie komentarzy...