Suzuki Vitara. Crossover, [b]który nie wypiera się przodków[/b]

Suzuki Vitara. Crossover, który nie wypiera się przodków

Michał AdamiukMichał Adamiuk

Pierwsza miłość, pierwsza praca, pierwszy samochód. Wiecie jak jest. Do pewnych rzeczy sentyment zostaje na zawsze. Dlatego do nowej Micry nie potrafię podejść na chłodno. Kultowa Micra K11 z lat `90 była moim pierwszym autem w życiu. Nim uczyłem jeździć, startowałem w amatorskich rajdach i przeprowadzałem do innego miasta.

[b]Nie mam pojęcia do kogo skierowany jest ten samochód[/b], ale mało który jest tak stylowy

Nie mam pojęcia do kogo skierowany jest ten samochód, ale mało który jest tak stylowy

Hyundai pokazał dwa modele, które [b]naprawdę dają radę[/b]
PREMIERA

Hyundai pokazał dwa modele, które naprawdę dają radę

Robert LorencRobert Lorenc

Jak przenikają się rozwiązania w motoryzacji? O kierunku w rozwoju jednostek napędowych? Jakie są podobieństwa i różnice między modelami różnych marek? Jakim klientem jest klient marki premium?

Michał AdamiukMichał Adamiuk

„Ale ten 3008 to im wyszedł!” – powiedział taksówkarz, podjeżdżając przed salon Peugeot Polska, gdzie miałem odebrać auto do testu. No wyszedł. Na tyle, by zdobyć tytuł „Car of the Year” jako pierwszy SUV w historii. Nowy 3008 narobił szumu. Mówi się o nim, dyskutuje, chwali. Nie powinno się oceniać wyglądu, wszak to kwestia gustu, ale ten samochód to kawał dobrego designu. Po latach miałkich, trochę mdłych projektów Peugeot znów zaczął się do tego przykładać.

Nie tylko pojedziesz, ale i w razie czego wygodnie się prześpisz. [b]Peugeot 5008 jak dla mnie przebija Samochód Roku 2017[/b]

Nie tylko pojedziesz, ale i w razie czego wygodnie się prześpisz. Peugeot 5008 jak dla mnie przebija Samochód Roku 2017

[b]Twój prywatny czołg[/b].  Hyundai Grand Santa Fe urzeka nie tylko rozmiarem i daje kierowcy mnóstwo możliwości

Twój prywatny czołg. Hyundai Grand Santa Fe urzeka nie tylko rozmiarem i daje kierowcy mnóstwo możliwości

Piotr FrankowskiPiotr Frankowski

Do podstawówki chodziłem za Gierka. Gdy ktoś z kolegów przyniósł do szkoły jakiś symbol zamożności w stylu długopisu Ballograf, żołnierzyka Airfix czy samochodziku Matchbox, mówiło się doń: "daj potrzymać", by choćby przez chwilę poczuć namiastkę radości z posiadania takiego cuda. W mojej karierze zawodowej sporo było okazji, by "potrzymać" kierownice wyjątkowych pojazdów i nieporadnie pokonać nimi parę kilometrów....

Michał AdamiukMichał Adamiuk

Myślałem, że już nigdy nie doczekamy się pierwszego SUV-a z Hiszpanii. A jednak – VW pozwolił w końcu wziąć ze swoich pólek odpowiednie klocki i poskładać z nich pseudoterenowego Seata. Debiuty bywają trudne, ale z takim zapleczem, tego pierwszego razu Hiszpanie nie musieli się bać.

Robert LorencRobert Lorenc

Końcówka oraz przełom roku, nieodzownie kojarzy się z okazjami w salonach samochodowych. Wyprzedaż rocznika, słowa magnesy przyciągające klientów. Czy, aby uzyskać satysfakcjonującą nas ofertę musimy nerwowo zerkać na kalendarz wyczekując nowego roku? Może – tak jak w innych branżach – marki samochodowe również doceniają swoich klientów? Może opłaca się być lojalnym wobec obecnej marki? Sprawdziliśmy.