NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

  • Do rzeczy

    Zobaczyłem na półce nowy tygodnik „Do Rzeczy”. Główny artykuł: „Siewcy Nienawiści”. Złowroga wilcza gęba Niesiołowskiego, ponura twarz Środy i sardoniczny uśmiech Lisa. To musi być ciekawe, pomyślałem i wydałem 3,95 zł. Tym bardziej, że naczelnym jest mój sąsiad, Paweł Lisicki. To także autor książki „Kto zabił Jezusa?” Kto jak kto, ale on to się na miłości bliźniego musi znać. Skoro na miłości to i na nienawiści.

  • Zepchnięta na margines… czy rzeczywiście zasługuje na coś więcej?

    „…chcemy wyjść z całą ideą bardziej do ludzi. (…) Chcemy, żeby moda w przedstawianej formie nie była czymś ,,przy okazji”, tylko miała swoje dedykowane pięć minut. Albo jak w tym przypadku całe 4 dni.” Czyli Warszawski Festiwal Filmów Modowych – na poważnie, z rozmachem, a jednak dostępny dla Wszystkich. Z pomysłodawczynią i organizatorką całego zamieszania, Izą Woźny, o tym: skąd to się wzięło, co dokładnie zobaczymy i dlaczego akurat w warszawskim Multikinie.

  • Niepokornych walentynkowo ściskam

    Podobnie jak szerokie rzesze wielbicieli autorów niepokornych mam dylemat - który z dwóch niepokornych tytułów wybrać, w kogo zainwestować uczucia i pieniądze. Sprawa jest poważna, podszedłem więc do niej z należytą powagą.