NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Koniec po ośmiu latach

  Wczoraj telewizyjna Dwójka wyemitowała ostatni program "Tomasz Lis na żywo". Pewnie wiele osób jeszcze nie może przestać skakać z radości, że to już koniec, że znienawidzony Lis już więcej nie pojawi się w telewizji publ.. wróc, w telewizji narodowej.

 • Moje pożegnanie z TVP

  Za chwilę nadany może być ostatni program "Tomasz Lis na żywo". A może ostatni program już był nadany. Może ostatni będzie nadany w poniedziałek. Albo za tydzień. Nieistotne. Nadszedł czas podsumowań. Rozstaję się z TVP w poczuciu satysfakcji. I spełnienia. Program "Tomasz Lis na żywo", to wielki sukces, w każdym sensie, pod względem liczby widzów, pod względem dochodów z reklam.

 • Czas honoru, czas hańby

  Szanowni Państwo. Dla Polski nastał czas bardzo trudny. Dla Polaków nastał czas próby. To wielki test dla społeczeństwa. Czy zasługujemy na wolność? Oczywiście, że tak. Ale zasługujemy na nią wyłącznie, jeśli jesteśmy gotowi bronić demokracji, państwa prawa i wolności właśnie.

 • Wesołych Świąt

  Życzę Państwu spokojnych świat. Jedzmy, ale się nie pożryjmy przy świątecznym stole :)

 • Plujki nowej władzy

  Mam wrażenie, że nawet KOD i jego zwolennicy nie są do końca świadomi, jak gigantyczny osiągnęli sukces. Nie idzie tylko o dziesiątki, może setki tysięcy ludzi w największych miastach, protestujących przeciw temu, co robi i planuje zrobić PiS. KOD doprowadził PiS do absolutnej furii, a dowodem na to są wściekłe wypowiedzi prezesa Kaczyńskiego, gomułkowskie zaklęcia pani Szydło i szaleństwo rozpętywane w internecie przez PiS-owską hejciarnię.

 • Kim Pan jest, Panie Prezydencie?

  Przed prezydentem Andrzejem Dudą test oczywisty i dylemat jasny jak słońce. Albo prawo albo Prawo i Sprawiedliwość. Albo konstytucja albo interes prezesa Kaczyńskiego. Albo szansa na szacunek większości rodaków albo moralna i etyczna klęska.

 • Nadchodzi zamordyzm

  Wydarzenia 13 listopada w Paryżu, wielka tragedia we Francji, z oczywistych względów zepchnęła w cień wszystko inne. Trudno jednak nie wrócić do tego, co 13 listopada zdarzyło się w Warszawie. Dla Polski też był to czarny dzień.