NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Kompromis w sprawie gwałtu

  PiS zaproponowało właśnie kompromis, tzn. komproPiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. W ostatnich miesiącach dość dobrze poznaliśmy sposób w jaki PiS sprawuje władzę. Gdy więc mówi o kompromisie, od razu słychać syreny alarmowe. Bo to oczywiście nie propozycja kompromisu, ale podstęp i marna propagandowa sztuczka.

 • Tak, popieram Kaczyńskiego

  Dobrze, możecie mnie potępiać, możecie mówić, że się sprzedałem, ale trudno - to jest decyzja, która dojrzewała we mnie od wielu tygodni. W końcu dojrzała i mogę dziś powiedzieć jasno - tak, popieram prezesa Jarosława Kaczyńskiego, popieram dobrą zmianę, widzę w tym wielką szansę dla Polski.

 • PiS kontra Polska

  I wszystko jasne. Trybunał Konstytucyjny zmasakrował PIS-owską ustawę, która miała trybunał zdemolować. Orzeczenie jest legalne. Posiedzenie było legalne - nawet wybrani przez PIS sędziowie wzięli w nim udział. Kości zostały rzucone. Albo rząd opublikuje orzeczenie albo narazi się na akcję prokuratora, wyrok sądowy, a później - w przypadku premier Szydło i prezydenta Dudy - na Trybunał Stanu.

 • Byłem, jestem, będę Wałęsistą

  Po ludzku jest mi bardzo przykro, że kolejny raz biedni nienawistnicy próbują zaszczuć wielkiego bohatera naszej wolności i wielkiego Polaka, Lecha Wałęsę. Ale w tej ponurej zaszczuwająco - zniesławiająco - oszczerczej kampanii widzę też element bardzo pozytywny. Miliony Polaków chyba wyraźnie już widzą o co w tej grze idzie. Nie tylko idzie w niej o zniszczenie Wałęsy. Idzie w niej o to, o co idzie każdej autorytarnej władzy - o przepisanie historii tak, by służyła jej interesom.

 • Wałęsę mogą pocałować. Wiemy gdzie

  Kiedyś, ktoś, z całego serca powinien przeprosić Lecha Wałęsę za obrzydliwy seans nienawiści, który mu się od lat funduje. Najlepiej, by ktoś zrobił to w imieniu państwa polskiego.

 • Koniec po ośmiu latach

  Wczoraj telewizyjna Dwójka wyemitowała ostatni program "Tomasz Lis na żywo". Pewnie wiele osób jeszcze nie może przestać skakać z radości, że to już koniec, że znienawidzony Lis już więcej nie pojawi się w telewizji publ.. wróc, w telewizji narodowej.

 • Moje pożegnanie z TVP

  Za chwilę nadany może być ostatni program "Tomasz Lis na żywo". A może ostatni program już był nadany. Może ostatni będzie nadany w poniedziałek. Albo za tydzień. Nieistotne. Nadszedł czas podsumowań. Rozstaję się z TVP w poczuciu satysfakcji. I spełnienia. Program "Tomasz Lis na żywo", to wielki sukces, w każdym sensie, pod względem liczby widzów, pod względem dochodów z reklam.