NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Nadchodzi zamordyzm

  Wydarzenia 13 listopada w Paryżu, wielka tragedia we Francji, z oczywistych względów zepchnęła w cień wszystko inne. Trudno jednak nie wrócić do tego, co 13 listopada zdarzyło się w Warszawie. Dla Polski też był to czarny dzień.

 • Moja obsesja na punkcie Kaczyńskiego

  Pod wieloma moimi tekstami poświęconymi prezesowi PiS-u, czytałem wpisy sugerujące, że na punkcie Jarosława Kaczyńskiego mam jakąś obsesję. Dziś, odnosząc się do tych wszystkich komentarzy piszę otwarcie – tak, mam na punkcie lidera PiS-u pewną obsesję, mniej więcej taką jak na punkcie Polski.

 • Nadchodzą

  Serwis naTemat opublikował wczoraj tekst o atakach prawicy, już nie tylko na mnie, ale na moją rodzinę, moje dzieci.

 • Dudzie puszczają nerwy

  Pan Piotr Duda wydał oświadczenie w związku z tekstem na temat jego wydatków, który jutro ukaże się w "Newsweeku". W oświadczeniu są obelgi, insynuacje i groźby. Nie ma tylko jednego. Konkretów, które świadczyłyby o tym, że tekst "Newsweeka" zawiera informacje nieprawdziwe.

 • Miesiąc prezydenta Dudy - jest słabo

  Pierwszy miesiąc prezydentury Andrzeja Dudy za nim i za nami. Czas na pierwsze oceny. Wiadomo, miesiąc, to jedna sześćdziesiąta całej kadencji, ale to i owo już widać. W skrócie - na razie wygląda to słabo. To nie był dobry początek.

 • Panie Prezydencie, z całego serca dziękuję!

  Panie prezydencie, naprawdę dziękuję. Miał Pan szansę udowodnić, że jest Pan prezydent prezydentem wszystkich Polaków. I udowodnił Pan. Jest Pan prezydentem wszystkich Polaków. Wystąpienie cudowne, zabrakło mi tylko jednego, ale to drobiazg, to jakoś tam jednak usłyszeliśmy - Panie prezesie, melduję wykonanie zadania.

 • Bronię Andrzeja Dudy

  Tak, bronię Pana prezydenta przed atakami platformerskich hejterów i niemądrych lemingów, którzy nie mogą Panu prezydentowi wybaczyć niczego, nawet tego, gdy mówi, że Polska jest piękna.