NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Dudaczyński kontra Szogun kontra Barbie

  Kolejny dzień tzw. kampanii prezydenckiej potwierdził, że prawdziwej kampanii w Polsce nie będzie, potrwa za to dość upiorny kabarecik. W ostatnich godzinach wystąpili doktor nauk prawnych Dudaczyński, urzędujący prezydent Komoszogun i kandydatka lewicy Barbie. I za diabła nie wiadomo, który z kandydatów był śmieszniejszy.

 • Bogaczu, milcz!

  Nie lubię polemizować z tekstami dziennikarzy naTemat, ale tym razem muszę. Muszę, bo organicznie nie cierpię estetycznego lepperyzmu i prostackiego populizmu, który każde dyskwalifikować każdego, kto ma więcej, a gdy ma dużo więcej, każe go dyskwalifikować absolutnie.

 • Dramat i "szczęście" Józefa Oleksego

  Chyba mało kogo zgnojono w wolnej Polsce tak, jak Józefa Oleksego. I chyba nikomu nie oddawano potem czci tak, jak jemu. I nikogo nie przepraszano tak jak jego. Oczywiście, jak to u nas, po śmierci.

 • Piękne święto!

  Żadnej w tym tytule nie ma ironii. To było naprawdę piękne Święto Niepodległości i w najmniejszym stopniu nie umniejszają tego doniesienia na portalach internetowych o zamieszkach z udziałem grup chuliganów.

 • Klasa buraczana

  Jakoś mnie się nawet nie chce szydzić z trójki PiS-owców, w tym z nieszczęsnego Hofmana. Czy naprawdę ktoś, ktokolwiek jest czymkolwiek zaskoczony? Kampania buraczana jest u nas całoroczna. Buraki należą do różnych partii, jedyny problem w tym, że efektem tej kampanii jest oglądanie buraków, a nie - a przecież to powinno być sensem tej kampanii, ich wykopywanie.

 • O Ani

  Jest coś niezwykle przejmującego w reakcji milionów ludzi na śmierć Anny Przybylskiej. Ktoś może w tym dostrzec przejawy jakiejś egzaltacji może, ale mam wrażenie, że jest ta reakcja absolutnie autentyczna. Warto, jak sądzę, zastanowić się, dlaczego ta reakcja właśnie taką jest.

 • Ostachowicza na stos

  No to mamy wielki skandal. Były doradca premiera nie pozostał bez pracy. Skandal jest tym większy, że będzie pracował w wielkiej firmie, jaką jest Orlen. Skandal jest ogromny, a nawet przeogromny, że będzie w niej zarabiał bardzo dobrze.