NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Panie Prezydencie, z całego serca dziękuję!

  Panie prezydencie, naprawdę dziękuję. Miał Pan szansę udowodnić, że jest Pan prezydent prezydentem wszystkich Polaków. I udowodnił Pan. Jest Pan prezydentem wszystkich Polaków. Wystąpienie cudowne, zabrakło mi tylko jednego, ale to drobiazg, to jakoś tam jednak usłyszeliśmy - Panie prezesie, melduję wykonanie zadania.

 • Bronię Andrzeja Dudy

  Tak, bronię Pana prezydenta przed atakami platformerskich hejterów i niemądrych lemingów, którzy nie mogą Panu prezydentowi wybaczyć niczego, nawet tego, gdy mówi, że Polska jest piękna.

 • Moja polityka historyczna

  Z wielką radością przyjąłem wiadomość, że w niedzielę 2 sierpnia, w najlepszej porze oglądalności, niemiecka publiczna telewizja ZDF pokaże film "Miasto 44", Jana Komasy. Z dwóch względów. Po pierwsze, Niemcy powinni ten film obejrzeć. Po drugie, wykonałem pewną pracę, by tak się stało.

 • Kaczyński pluje Polakom w twarz

  Prezes Kaczyński powiedział wczoraj, że być może już za kilka miesięcy, on i jego zwolennicy będą mogli śpiewać "ojczyznę wolną, pobłogosław Panie". Wszystko jest więc jasne. Stawką w najbliższych wyborach będzie wolność. Jak wygra PiS i jak PiS przejmie władzę, Polska będzie wolna. Jak nie wygra i PiS władzy mieć nie będzie, Polska pozostanie zniewolona.

 • Słaby popis obu partii

  To były dwie konwencje partii będących w całkowicie różnej sytuacji. Z jednej strony partia opozycyjna uskrzydlona sukcesem w wyborach prezydenckich. Z drugiej partia władzy zmęczona rządzeniem i coraz częściej ostro krytykowana nawet przez swych zwolenników. To była konwencja dwóch kobiet, premiera i kandydatki na premiera. Obu jeszcze dekadę temu absolutnie nieznanych, dziś szykujących się do wielkiego starcia o władzę.

 • Mój sondaż

  Polacy zdają się w ostatnim czasie obrażeni na władzę, ale także - po jednej stronie na Polskę, "która upada", a z drugiej strony na Polaków, "którzy upadli na głowę", głosując na kandydata PIS-u i pana Kukiza. Ostatnie 24 godziny zafundowały mi bardzo ciekawy sondaż, który na te "obrażania się" każe mi spojrzeć z wielkim dystansem.

 • Platformo, poprzyj JOW-y

  Za chwilę o wyniku wyborów w dużym stopniu mogą zdecydować wyborcy Pawła Kukiza. Głównym postulatem Kukiza jest wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych, które kiedyś PO popierała, ale zrezygnowała z popierania, mówiąc, że oprócz niej zwolenników tego rozwiązania brakuje. Czas, by wrócić do tego postulatu, czas, by zrobiła to, i to natychmiast, sama Platforma.