NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Dramat i "szczęście" Józefa Oleksego

  Chyba mało kogo zgnojono w wolnej Polsce tak, jak Józefa Oleksego. I chyba nikomu nie oddawano potem czci tak, jak jemu. I nikogo nie przepraszano tak jak jego. Oczywiście, jak to u nas, po śmierci.

 • Piękne święto!

  Żadnej w tym tytule nie ma ironii. To było naprawdę piękne Święto Niepodległości i w najmniejszym stopniu nie umniejszają tego doniesienia na portalach internetowych o zamieszkach z udziałem grup chuliganów.

 • Klasa buraczana

  Jakoś mnie się nawet nie chce szydzić z trójki PiS-owców, w tym z nieszczęsnego Hofmana. Czy naprawdę ktoś, ktokolwiek jest czymkolwiek zaskoczony? Kampania buraczana jest u nas całoroczna. Buraki należą do różnych partii, jedyny problem w tym, że efektem tej kampanii jest oglądanie buraków, a nie - a przecież to powinno być sensem tej kampanii, ich wykopywanie.

 • O Ani

  Jest coś niezwykle przejmującego w reakcji milionów ludzi na śmierć Anny Przybylskiej. Ktoś może w tym dostrzec przejawy jakiejś egzaltacji może, ale mam wrażenie, że jest ta reakcja absolutnie autentyczna. Warto, jak sądzę, zastanowić się, dlaczego ta reakcja właśnie taką jest.

 • Ostachowicza na stos

  No to mamy wielki skandal. Były doradca premiera nie pozostał bez pracy. Skandal jest tym większy, że będzie pracował w wielkiej firmie, jaką jest Orlen. Skandal jest ogromny, a nawet przeogromny, że będzie w niej zarabiał bardzo dobrze.

 • Jakby nie w Polsce

  To był naprawdę miły wieczór na Stadionie Narodowym. Niby piłka, ale zupełnie inaczej niż zwykle u nas, niby mecz piłkarski, a atmosfera całkowicie odmienna niż zwykle.

 • Kaczyński nie zwariował

  Dość ekscentryczne ostatnie perły refleksji prezesa Kaczyńskiego są szeroko, zwykle szyderczo komentowane. Zgubił proszki, paranoik, niedojda, psychopata – takie komentarze się pojawiają. Wypowiedź prezesa, szczególnie ta, w której wyraża nadzieję, że Polska będzie drugą Turcją, zasługuje jednak na komentarz poważny.