NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Dudzie puszczają nerwy

  Pan Piotr Duda wydał oświadczenie w związku z tekstem na temat jego wydatków, który jutro ukaże się w "Newsweeku". W oświadczeniu są obelgi, insynuacje i groźby. Nie ma tylko jednego. Konkretów, które świadczyłyby o tym, że tekst "Newsweeka" zawiera informacje nieprawdziwe.

 • Miesiąc prezydenta Dudy - jest słabo

  Pierwszy miesiąc prezydentury Andrzeja Dudy za nim i za nami. Czas na pierwsze oceny. Wiadomo, miesiąc, to jedna sześćdziesiąta całej kadencji, ale to i owo już widać. W skrócie - na razie wygląda to słabo. To nie był dobry początek.

 • Panie Prezydencie, z całego serca dziękuję!

  Panie prezydencie, naprawdę dziękuję. Miał Pan szansę udowodnić, że jest Pan prezydent prezydentem wszystkich Polaków. I udowodnił Pan. Jest Pan prezydentem wszystkich Polaków. Wystąpienie cudowne, zabrakło mi tylko jednego, ale to drobiazg, to jakoś tam jednak usłyszeliśmy - Panie prezesie, melduję wykonanie zadania.

 • Bronię Andrzeja Dudy

  Tak, bronię Pana prezydenta przed atakami platformerskich hejterów i niemądrych lemingów, którzy nie mogą Panu prezydentowi wybaczyć niczego, nawet tego, gdy mówi, że Polska jest piękna.

 • Moja polityka historyczna

  Z wielką radością przyjąłem wiadomość, że w niedzielę 2 sierpnia, w najlepszej porze oglądalności, niemiecka publiczna telewizja ZDF pokaże film "Miasto 44", Jana Komasy. Z dwóch względów. Po pierwsze, Niemcy powinni ten film obejrzeć. Po drugie, wykonałem pewną pracę, by tak się stało.

 • Kaczyński pluje Polakom w twarz

  Prezes Kaczyński powiedział wczoraj, że być może już za kilka miesięcy, on i jego zwolennicy będą mogli śpiewać "ojczyznę wolną, pobłogosław Panie". Wszystko jest więc jasne. Stawką w najbliższych wyborach będzie wolność. Jak wygra PiS i jak PiS przejmie władzę, Polska będzie wolna. Jak nie wygra i PiS władzy mieć nie będzie, Polska pozostanie zniewolona.

 • Słaby popis obu partii

  To były dwie konwencje partii będących w całkowicie różnej sytuacji. Z jednej strony partia opozycyjna uskrzydlona sukcesem w wyborach prezydenckich. Z drugiej partia władzy zmęczona rządzeniem i coraz częściej ostro krytykowana nawet przez swych zwolenników. To była konwencja dwóch kobiet, premiera i kandydatki na premiera. Obu jeszcze dekadę temu absolutnie nieznanych, dziś szykujących się do wielkiego starcia o władzę.