NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

 • Maryla Rodowicz tą niespodzianką wprawiła w osłupienie nowożeńców i wszystkich gości

  Mimo nowej, bo wydanej 15 września tego roku płycie studyjnej, o Maryli Rodowicz było ostatnio głośno głównie ze względu na skandal wokół festiwalu w Opolu i występ ze Zbyszkiem Martyniukiem na sylwestrowej scenie w Zakopanem. I choć wydawało się, że artystka nie może zaskoczyć niczym nowym, ten pomysł wydaje się naprawdę uroczy.

 • 12 dowodów, że nowa oferta drogerii Super-Pharm to odpowiedź na wszystkie najgorętsze trendy urodowe

  12 dowodów, że nowa oferta drogerii Super-Pharm to odpowiedź na wszystkie najgorętsze trendy urodowe

 • - Nasze badania pokazują, że spożywanie alkoholu może mieć pozytywny wpływ na wymowę w języku obcym. Dotyczy to zwłaszcza osób, które dopiero się go uczą, mówi Inge Kersbergen z Uniwersytetu w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii.
  Ten mały trik sprawi, że zaczniesz swobodnie mówić w języku obcym

  W języku, którym doskonale władałeś tuż po studiach, ostatni raz mówiłeś ładnych parę lat temu. Na co dzień masz niewiele okazji by się nim posługiwać. Nie pracujesz w międzynarodowej korporacji, nie masz znajomych z różnych części świata. Ale zaprosili cię do siebie przyjaciele, którzy goszczą znajomych z Francji. To będzie kameralna kolacja na 6 osób. W sumie się cieszysz, choć trudno pozbyć ci się natrętnej myśli, że trzeba będzie odkurzyć w pamięci dawno nieużywany język. Próbujesz sobie przypomnieć podstawowe grzecznościowe zwroty. Zaczyna ci towarzyszyć lekki ścisk w żołądku, że będziesz dukał zamiast mówić na luzie.

 • Nude, to aplikacja która wyszukuje wszystkie intymne, roznegliżowane lub nagie zdjęcia użytkowników iPhona, a następnie przenosi je do bezpiecznego folderu w samym telefonie.
  Jeśli trzymasz w telefonie gołe zdjęcia, tylko ta aplikacja uchroni cię przed ich wyciekiem

  Nikt nie chce się przyznać, ale każdy je ma. W naszych telefonach mamy wiele prywatnych zdjęć, w tym również tych intymnych, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Jednak przypadki wielu gwiazd dość skutecznie konfrontują nas z wirtualną rzeczywistością i faktem, że niestety ale prywatność i Internet, to dwa słowa, którym nie jest razem po drodze.

 • Szukanie hasła „orgasm” w banku zdjęć jest nie lada przeżyciem...
  Naukowcy udowodnili, że najwięcej orgazmów kobiety przeżywają z mężczyznami o cechach niekojarzących się z seksualnością

  Dotychczas kobiecy orgazm i jego rola w relacjach romantycznych był słabo rozumiany. Podczas gdy męska rozkosz jest bezpośrednio połączona z funkcjami reprodukcyjnymi, u kobiet nie stwierdzono dotychczas żadnego związku z instynktem przetrwania. Czyżby kobiecy orgazm nie miał żadnego sensu, poza przyjemnością fizyczną?

 • Walczyłaś o szminkę w Rossmannie? W Kontigo, drogerii, którą znajdziesz w co drugim centrum handlowym trwają promocje

  Chciałaś kupić bronzer i dwa pudry, wyszłaś z lakierem do paznokci i tuszem do rzęs. Nie było twoich odcieni, a z takiej promocji grzech nie skorzystać. W Kontigo, sieci drogerii wyłącznie dla kobiet stworzonej 3 lata temu przez Ritę Amaral, Portugalkę, która część dzieciństwa spędziła w Polsce promocje (o 20, 30, 40 i więcej procent) pojawiają się cyklicznie. I to nie tylko na kosmetyki do makijażu. Polecamy 6 kosmetyków, po które warto wybrać się do Kontigo. Sporo z nich to kosmetyki naturalne i niszowe, co wcale nie znaczy, że drogie. Sklepy marki znajdziecie między innymi w: Wola Parku, Galerii Wileńskiej, na Chmielnej, w Blue City, na Dworcu Centralnym czy w Podkowie Leśnej.

 • Dominik Śmiałowski jest autorem prawdopodobnie najdłuższego, zbiorowego portretu Warszawiaków. Przez dwie mroźne zimy fotografował ludzi podróżujących tramwajami po Moście Gdańskim.
  Przez dwie mroźne zimy fotografował warszawiaków w tramwajach. Tak powstała najdłuższa fotografia na świecie

  Dominik Śmiałowski jest autorem prawdopodobnie najdłuższego, zbiorowego portretu warszawiaków. Przez dwie mroźne zimy fotografował ludzi podróżujących tramwajami po Moście Gdańskim - wracających z pracy, szkoły, zakupów, czytających książki, rozmawiających przez telefon albo w zamyśleniu patrzących przez okno. Tak powstał "Tramwaj" - fotograficzny kolaż złożony z 373 zdjęć tramwajowych okienek. Sportretowanych jest na nim ponad 1200 osób. Gdyby wszystkie te okna wydrukować w skali 1:1, złożony z nich tramwaj miałby około pół kilometra długości.

 • Najnowsze badania pokazały, że jedna trzecia par, kłóci się o wysokość temperatury w swoich domach. Te same badania dowiodły, że 4 na 10 kobiet w sekrecie przed swoim partnerem podkręca ogrzewanie.
  Kiedy przychodzi jesień, zaczynasz się o to kłócić ze swoim partnerem. Mało który mężczyzna rozumie ten problem

  Jesień, pierwsze przymrozki. Siedzę zawinięta w koc po uszy i piję herbatę z cytryną, zastanawiając się jak zmienić konfigurację kanap w dużym pokoju, by móc grzać zmarznięte stopy na kaloryferze. I wtedy wkracza on, cały na biało, otwiera na oścież okno i prycha, że w domu jest gorąco jak w ruskiej bani. Taką scenką rodzajową rozpoczyna się większość małżeńskich kłótni o tej porze roku.

 • Dom Kota w Dobrej koło Szczecina
  To najpiękniejsze schronisko dla kotów jakie widzieliśmy!

  Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. Z tym powiedzeniem Oskara Wilde'a utożsamia się każdy fan czterech kocich łapek i miękkiego futerka. Niestety bywają też i kociaki poszkodowane przez los. Te bezpańskie czy chore, ludzkiego serca i pomocy potrzebują najbardziej.

 • Cała gama produktów marki YOPE
  Podobno zrobili je dla żartu. Przetestowałyśmy kosmetyki, które pokochał Instagram

  Jak napisał nasz siostrzany serwis INN Poland, kosmetyki YOPE powstawały w kuchni Karoliny Kuklińskiej-Kosowicz i jej męża, Pawła Kosowicza. To w tej części domu stworzyli pierwsze mydło, które na tyle przypadło do gustu znajomym, że popchnęło małżeństwo do rozwijania pomysłu. I to również nad owym kuchennym stołem padł po raz pierwszy pomysł na nazwę marki – YOPE, słowo bez znaczenia, które rymuje się z angielskim słowem ‘soap’ – ‘mydło’.