Berlińskie koty pod krawatem

Modny kot w kraciastej muszce.
Modny kot w kraciastej muszce. Cat in Berlin / facebook.com/catinberlin
Była już psia garderoba — swetry, bluzy, a nawet buty. Teraz to koty opanowują zwierzęcą modę. I to z jaką klasą! Niemiecka marka Cat in Berlin zadba o to, aby twój mruczek prezentował się jak prawdziwy elegancik.

—Nazywamy się Tjaša i Holger Storm, ale naszymi szefami są tak naprawdę Max i Mini — śmieją się twórcy gustownych dodatków Cat in Berlin.

W istocie. Berliński Max to aktualnie chyba jeden z najpopularniejszych kotów w sieci. Jego zdjęcia w eleganckich muszkach i krawatach królują na Instagramie. Od jakiegoś czasu towarzyszy mu też Mini i razem tworzą wspaniały koci duet. Z pełną powagą i niesamowitym urokiem pozują do zdjęć i prezentują produkty stworzone przez swoich panów.

—Cat in Berlin założyliśmy w zeszłym roku. Jednak nasze produkty nie są skierowane tylko do kotów. Równie dobrze mogą je nosić małe psy i inne nieduże domowe zwierzęta — opowiada Tjaša.


A co można znaleźć w ofercie Cat in Berlin? Same stylowe rzeczy dla pupili. Do wyboru jest kilka kolekcji stworzonych na okazje różnych świąt. Wdzięcznie brzmiące nazwy „Catmass”, „Catlloween”, „Catoberfest” i „Cat Ahoi!” mówią same za siebie. W ofercie CiB można znaleźć mnóstwo pomysłowych i kolorowych wzorów.

—Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie i mają limitowaną liczbę egzemplarzy — przyznają twórcy.A co sprawia, że krawaty i muszki CiB robią taką furorę? Poza fantazyjnymi wzorami i urokliwością, zdecydowanie to, że utrzymane są w pewnym oldskulowym klimacie. A do tego wszystkie zakupione produkty wysyłane są do klientów w pudełkach vintage.

—Nie ma chyba lepszego sposobu na zaktualizowanie kociej szafy, niż klasyczne akcesoria — przyznają twórcy —Teraz twój kot może być prawdziwym Gentlecatem.

A to wszystko z małą pomocą Cat in Berlin.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...