Najlepsza pomoc przy boreliozie

abcZdrowie.pl
Medycyna współczesna na tyle się rozwinęła, iż radzi sobie z wieloma chorobami, które były do tej pory nieuleczalne. Dzięki temu wiele osób może dłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Niestety, w tym samym czasie inne rodzaje chorób szybciej się rozprzestrzeniają i zbierają coraz większe żniwo. Wśród nich znajduje się na pewno borelioza.

Jest to choroba odkleszczowa. Jej pierwsze objawy to m.in. rumień, osłabienie, gorączka (jeśli szukasz leków na gorączkę, przeczytaj o nich na stronie: http://portal.abczdrowie.pl/leki-na-goraczke). Jeśli pacjent nie trafi w odpowiednim czasie do lekarza, to mogą pojawić się groźniejsze powikłania. Borelioza przechodzi w postać rozsianą, a później przewlekłą (o tym, jak uchronić się przed boreliozą, można przeczytać na stronie: http://portal.abczdrowie.pl/jak-uchronic-sie-przed-borelioza).

Objawy boreliozy mogą być trudne do rozpoznania. Możemy pomylić ją ze zwykłą grypą czy innymi chorobami. Jeśli mamy wątpliwości, podejrzewamy, że możemy mieć boreliozę, to najlepszym pomysłem będzie jak najszybsze udanie się do lekarza. Wcześniej można również zadać pytanie specjaliście za pośrednictwem portalu abcZdrowie – oczywiście bezpłatnie.

W grupie najbardziej aktywnych ekspertów abcZdrowie jest Krzysztof Majdyło – internista z Gdańska (http://ranking.abczdrowie.pl/d/12230,krzysztof-majdylo). Odpowiedział już na 543 pytania zadane przez użytkowników portalu, za co otrzymał 395 podziękowań. W sumie ma 3110 punktów za aktywność. Zajmuje pierwsze miejsce wśród gdańskich internistów.


Krzysztof Majdyło specjalizuje się w leczeniu boreliozy, a także innych chorób odkleszczowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Hudson Valley Healing Arts Medical Center pod okiem dr. Rocharda Horowitza. Ukończył szkolenie w Waszyngtonie przeprowadzone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Boreliozy i Chorób Towarzyszących. Ponadto posiada certyfikat ISCD (International Society of Clinical Densitometry) oraz IOF (International Osteoporosis Foundation).

Lek. Krzysztof Majdyło jest założycielem Centrum Medycznego św. Łukasza. Przyjmuje tam swoich pacjentów w Gabinecie Leczenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych. Wcześniej pracował jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Prowadził wizyty domowe. Ponadto uczestniczył w konferencjach, dzięki którym zdobył potrzebne kwalifikacje, aby jeszcze lepiej pomagać swoim pacjentom.

Autor: Magdalena Pietras
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...