Lepsza jakość życia w zasięgu ręki

http://pixabay.com/pl/dziewczyna-poza-posiedzenia-u%C5%9Bmiech-344322/ CC0 1.0
Choć trudno się do tego przyznać, wielu z nas nie radzi sobie z wyzwaniami współczesności. Stresujący tryb życia, szereg coraz to nowych problemów i niekończące się obowiązki sprawiają, że zaczynamy czuć się przygnębieni i zagubieni, co odbija się na naszym życiu osobistym i zawodowym. Profesjonalne wsparcie można wówczas znaleźć u specjalisty, którego zadaniem jest pomoc pacjentom w rozwiązywaniu tego typu trudności oraz wskazanie im drogi ku lepszemu życiu poprzez rozwój ich indywidualnych możliwości i poprawę relacji z ludźmi.


Nie każdy z nas ma jednak odwagę otwarcie przyznać się przed sobą i innymi do tego, że zmaga się z problemami natury psychicznej. Często źródłem wiedzy staje się wówczas Internet, w którym poszukujemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.

Jeżeli zależy nam na tym, aby uzyskane porady były naprawdę rzetelne, warto odwiedzić portal abcZdrowie.pl, który z myślą o swoich użytkownikach przygotował projekt „Lekarze z misją”, skupiający lekarzy, psychologów i dietetyków gotowych, by bezpłatnie służyć swą cenną wiedzą. Jednym z ekspertów jest mgr Bogumiła Konieczna (https://ranking.abczdrowie.pl/d/15594,bogumila-konieczna) – psycholog, psychoterapeutka i seksuolog z Opola, która w minionym miesiącu odpowiedziała na 130 pytań, otrzymując za to 50 podziękowań. Jej wyróżniająca się aktywność została nagrodzona 700 punktami.

Mgr Bogumiła Konieczna ukończyła studia podyplomowe w zakresie pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii. Uczestniczyła w specjalistycznych kursach w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, a obecnie jest certyfikowanym seksuologiem. Otrzymała Certyfikat Psychoterapeuty Systemowego i Doradcy Rodzinnego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Swym pacjentom oferuje pomoc m.in. w leczeniu anoreksji (więcej na jej temat przeczytasz na stronie: https://portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-anoreksja), fobii społecznych, depresji, nerwicy natręctw, niskiej samooceny, zaburzeń osobowości, uzależnienia od seksu (więcej dowiesz się na: https://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-seksu) czy zaburzeń erekcji. Obecnie jest właścicielką Ośrodka Psychoterapii i Seksuologii w Opolu, pracuje także w poradni Towarzystwa Rozwoju Rodziny w tym mieście.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka