Walka o zgrabną sylwetkę

http://pixabay.com/pl/brzuch-cia%C5%82a-ubrania-dieta-kobiet-2473/ CC0 1.0
Zaburzenia żywienia dotyczą w dzisiejszych czasach coraz większej ilości osób. Nic dziwnego – tempo życia nie sprzyja racjonalnym, zdrowym wyborom, a miejsce wartościowych produktów zastępują wszechobecne fast foody i wysokokaloryczne przekąski.


Mimo świadomości istnienia problemu, wielu z nas bagatelizuje nadwagę i otyłość (więcej na jej temat przeczytasz na stronie https://portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-otylosc) lub po prostu wstydzi się skorzystać z profesjonalnej pomocy. Z myślą o takich osobach portal abcZdrowie stworzył projekt „Lekarze z misją”, którego celem jest umożliwienie pacjentom skorzystania z bezpłatnej porady lekarzy, dietetyków i psychologów, którzy odpowiadają na pytania użytkowników.

Jednym z najbardziej aktywnych ekspertów jest mgr inż. Emilia Kołodziejska (https://ranking.abczdrowie.pl/d/71688,emilia-kolodziejska), dietetyk z Warszawy. Od chwili, kiedy dołączyła do projektu, odpowiedziała na 270 pytań, za co otrzymała 110 podziękowań od użytkowników. Jej zaangażowanie zostało wynagrodzone 1525 punktami, dzięki czemu dołączyła do grona najbardziej aktywnych specjalistów ubiegłego miesiąca.

Mgr inż. Emilia Kołodziejska jest absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW w Warszawie. Ukończyła ponadto kurs diet coachingu (więcej można przeczytać na stronie https://portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-diet-coaching) w Instytucie Świadomego Rozwoju. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy dietetyka i trenera, które wykorzystuje, prowadząc warsztaty dotyczące zdrowego żywienia oraz wykłady w Wyższej Szkole Trenerów Sportu. Swym pacjentom oferuje pomoc w leczeniu celiakii, otyłości, skazy białkowej, nadwagi, nietolerancji pokarmowej oraz niedowagi. Podopieczni mgr Kołodziejskiej mogą liczyć na wsparcie w zakresie m.in. odchudzania, trwałej zmiany nawyków żywieniowych, komponowania odpowiedniej diety dla sportowców, wegetarian oraz osób nietolerujących glutenu. Obecnie pracuje jako dietetyk w Elle Med oraz jako diet coach w dietcoaching.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

TYLKO W NATEMAT

0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
WYWIAD 0 0"Upadek poczucia humoru". Andrzej Mleczko odpowiada na awanturę wokół ostatniego rysunku
0 0"Kapelani zamiast personelu". Ten lekarz stworzył grupę, która tropi patologie w szpitalach
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii
0 0Będzie nowe państwo w Unii Europejskiej? Tusk dał zielone światło
0 0Poruszający apel Strzembosza. Chce od premiera męskiej decyzji ws. Ziobry