Za oknem wiosna - to najlepsza pora, by zmienić coś w swoim wyglądzie

http://pixabay.com/en/woman-model-beauty-fashion-692767/ CC0 1.0
Wiosną wszystko budzi się do życia, nic więc dziwnego, że w tym okresie większość z nas ma ochotę na wprowadzenie do swojego życia czegoś nowego, świeżego. W przypadku kobiet zazwyczaj ma to związek ze zmianą dotychczasowego wizerunku.


W specjalistycznych gabinetach możemy poddać się różnym zabiegom, które pomogą nam zlikwidować różne niedoskonałości oraz dłużej cieszyć się młodym i pięknym wyglądem. Dzięki medycynie estetycznej walka z mankamentami urody oraz przemijającym czasem staje się znacznie łatwiejsza. Dużą popularnością cieszą się m.in. profesjonalne peelingi, mezoterapia oraz mikrodermabrazja. Panie chętnie poddają się również zabiegom z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. (Więcej o działaniu kwasu hialuronowego przeczytasz na https://portal.abczdrowie.pl/kwas-hialuronowy).

Zanim zdecydujemy się na konkretny zabieg, warto poszukać o nim informacji w Internecie. Portal abcZdrowie umożliwia uzyskanie rzetelnej, fachowej porady od ekspertów z zakresu medycyny estetycznej i to zupełnie za darmo. Specjaliści chętnie odpowiadają na pytania dotyczące m.in. problemów skórnych, walki z cellulitem, modelowania sylwetki i likwidacji zmarszczek. Jednym z najbardziej aktywnych ekspertów w zakresie medycyny estetycznej, który dzieli się na portalu swoją wiedzą i doświadczeniem z użytkownikami, jest lekarz Nina Uszkiewicz (https://ranking.abczdrowie.pl/d/73312,nina-uszkiewicz). Do tego czasu odpowiedziała już na 308 pytań użytkowników i otrzymała 1709 punktów za aktywność. Specjalistka udziela porad m.in. w zakresie kosmetyki twarzy, wykorzystania botoksu, laseroterapii oraz powiększania i modelowania ust.

Lekarz Nina Uszkiewicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w której to prowadzi swój prywatny gabinet medycyny estetycznej. Doświadczenie zdobywała, pracując w nadmorskich klinikach. Ma liczne certyfikaty z zakresu medycyny estetycznej i dermatoskopii. Zakres jej usług obejmuje m.in. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, liposukcję, mezoterapię, usuwanie blizn i zmarszczek oraz modelowanie ust.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

HYDEPARK 0 0W Warszawie jestem czarna, w Kongo... biała. Ale ja myślę po polsku dosłownie i w przenośni
RECENZJA 0 0Netflix niech się schowa. 5 powodów, dlaczego "Zakochani po uszy" TVN7 są aż takim hitem
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych
0 0Meghan i Harry szczerzy do bólu. Wywiad poruszył Anglię, ale nie wszystkim się spodobał

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!