Pomoc w starciu z rzeczywistością

http://pixabay.com/pl/r%C4%99ce-strony-zaufania-269273/ CC0 1.0
Życie współczesnego człowieka to nie tylko szereg emocjonujących wyzwań i wypełniony do granic możliwości grafik dnia. To także ogromna ilość stresu i różnego rodzaju presji, za którymi stoi niedostateczna wiara we własne możliwości, nadmiar obowiązków, komplikujące się relacje z innymi...


Z problemami tego typu nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie. Z myślą o osobach poszukujących wsparcia portal abcZdrowie.pl przygotował projekt „Lekarze z misją”, na którym użytkownicy nieodpłatnie mogą zadać pytanie nie tylko psychologowi, ale także całemu gronu lekarzy i dietetyków.

Jednym ze specjalistów, którzy służą swoją cenną radą, jest mgr Anna Ingarden (https://ranking.abczdrowie.pl/d/72516,anna-ingarden), która udzieliła 311 odpowiedzi na zadane pytania, za co otrzymała 197 podziękowań. Jej zaangażowanie zostało wynagrodzone 1752 punktami, co pozwoliło jej znaleźć się wśród najbardziej aktywnych ekspertów ubiegłego miesiąca.

Mgr Anna Ingarden ukończyła psychologię ze specjalizacją psychologia kliniczna oraz psychologia sportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej pracy wykorzystuje przede wszystkim narzędzia nurtu poznawczo-behawioralnego, prowadząc terapię i diagnostykę zarówno osób dorosłych, jak i młodzieży, w czym pomocne jest doświadczenie zdobyte w Szpitalu Babińskiego, w krakowskim telefonie zaufania, w Centrum Rozwoju Bez Stresu, a także dzięki licznym praktykom zawodowym. Dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, a jej umiejętności poświadcza certyfikat mediatora uzyskany w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Zajmuje się m.in. leczeniem anoreksji (https://portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-anoreksja), nerwicy, fobii społecznych, zaburzeń odżywiania, nerwicy natręctw (https://portal.abczdrowie.pl/co-to-jest-nerwica-natrectw) i depresji. Prowadzi także konsultacje dotyczące m.in. psychoterapii rodzinnej, konfliktów w związku, radzenia sobie ze stresem, rozwoju osobistego, podnoszenia motywacji do działania oraz trudności w podejmowaniu decyzji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł: